سه شنبه, 19 اسفند 1399 - Tuesday, 09 March 2021

c0pu_16.jpg

به گزارش سخن مردم " نقل از روابط عمومی فرمانداری دشتستان، کمیته برنامه ریزی دشتستان به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور معاون بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و اعضا تشکیل جلسه داد.

85j7_1.jpg

فرماندار دشتستان در ابتدای جلسه ضمن قدردانی از مدیران دستگاه های اجرایی که ضمن جذب همه اعتبارات تخصیص یافته خود در دشتستان توانستند تعدادی از پروژه های عمرانی را به بهره برداری برسانند گفت:اعتبارات طرح های عمرانی مرحله اول توزیع شده شهرستان دشتستان، ۱۲۱۰میلیارد ریال می باشد که بین ۱۹ فصل عمرانی ، ۴۹ دستگاه اجرایی و پانصد پروژه توزیع شده است.

دکتر ارسلان زارع افزود:بیشترین سهم اعتبار عمرانی امسال با مبلغ ۳۶۰ میلیارد ریال به بخش آب و آبخیزداری اختصاص داده ایم و از این حیث در ردیف اول قرار دارد.

فرماندار دشتستان در ادامه گفت:پس از بخش آب،بخش عمران شهری،روستایی و عشایری با اعتبار حدود ۳۰۰میلیارد ریال جایگاه دوم دارد و رتبه سوم سهم اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای دشتستان به بخش حمل و نقل عمومی با ۱۸۰میلیارد ریال تعلق گرفته است . فرماندار دشتستان در بخشی دیگر از سخنان رویکرد اصلی کمیته برنامه ریزی برای توزیع اعتبارات، تکمیل طرح های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالاتر عنوان کرد.

رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان، همچنین بر تسریع در انجام مبادله موافقتنامه های طرح های عمرانی دشتستان توسط مدیران دستگاه های اجرایی تاکید کرد.

دکتر علی درویشی معاون بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر نیز گفت:در سنوات گذشته توزیع اعتبارات اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای عمدتاً بر مبنای دو شاخص جمعیت و مساحت صورت می گرفت که در سال جاری علاوه بر این دو شاخص مهم، شاخص محرومیت نیز مورد توجه بوده است.

مهندس حسین جازک دبیر کمیته برنامه ریزی دشتستان نیز گفت:اعتبارات شهرستان دشتستان با فاصله ی اندکی پس از شهرستان بوشهر رتبه دوم در استان بوشهر به خود اختصاص داده است.

ukox_2.jpg

y1zz_3.jpg

5dwm_4.jpg

2v42_5.jpg

d09k_6.jpg

x7kc_7.jpg

hkh0_8.jpg

3d3f_9.jpg

yg4h_10.jpg

okfn_11.jpg

8bp6_12.jpg

rtw0_13.jpg

8hce_14.jpg

7q61_15.jpg

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه