دوشنبه, 27 ارديبهشت 1400 - Monday, 17 May 2021

سخن مردم : همزمان با هشتیمن روز از دهه کرامت با حضور کاروان زیر سایه خورشید در شهرستان جم، دلداگان به حضرت امام رضا(ع)، از راه دور زائر حرم مطهر رضوی شدند.

sokhanemardom 226

به گزارش سخن مردم : خادمین حرم مطهر رضوی پس از ورود به شهرستان جم با حضور در جوار آرامگاه شهدای شهر ریز، ضمن تجدید میثاق با شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای گمنام با رزمندگان ، ایثارگران و خانواده های شهدای هشت سال دفاع مقدس نیز دیدار و گفتگو کردند.

عبدالحمید خورشیدی دبیر ستاد زیر سایه خورشید شهرستان جم گفت: خادمین حرم امام رضا علیه السلام پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدای شهر ریز به همراه تنی چند از مسئولین بخش ریز زائر آرامگاه شهدای گمنام شهر انارستان شدند و پس از ادای احترام، خادمان حرم ثامن الحجج علی بن موسی الرضا علیه‌السلام از مادر شهید عبداله رستمی خواه و ابراهیم بکران خیر مبارزه با ویروس کرونا تقدیر نمودند.

خورشیدی اظهار داشت : در مسیر حرکت کاروان عشق، با همکاری اداره بنیاد شهید و کمیته امداد به نیابت از کلیه خانواده های معظم شهداء و خانواده های تحت پوشش کمیته امداد از شش خانواده موفق در بخش ریز و جم بازدید و هدایای متبرک آستان قدس و هدایای ادارات مربوطه تقدیم حضور این عزیزان شد.

وی تصریح کرد: در بخش دوم حرکت کاروان زیر سایه خورشید، عصر امام رضایی اولین مراسم تجدید میثاق در گلزار شهدای شهر جم با حضور امام جمعه، فرمانده سپاه حضرت عباس «ع»، رؤسای ادارات، تعدادی از خانواده های معظم شهدا و تنی چند از بسیجیان و ایثارگران برگزار گردید. در این مراسم از سوی ستاد زیر سایه خورشید و خادمان حرم امام رضا «ع» از خانواده های معظم شهید آهنجان و خندان تجلیل بعمل آمد.

در ادامه این حرکت فرهنگی و کشوری کاروان زیر سایه خورشید با حضور در بیمارستان توحید جم با مدافعان سلامت این شهرستان دیدار و از پرستاران تلاشگر حوزه سلامت تقدیر و تشکر نمودند.

اجرای گروه سرود یا ضامن آهو مجتمع مسکوی پارس جم در بدو ورود کاروان زیر سایه خورشید در بیمارستان حال و هوای معنوی این روزها را دو چندان کرد.

برنامه پایانی کاروان زیر سایه خورشید درجوار آرامگاه شهید خوشنام خفته در پارک پردیس با حضور تنی چند از مسئولین و مردم ولایت مدار شهرستان جم برگزار و مراسم وداع با پرچم متبرک حرم علی بن موسی الرضا علیه السلام توسط خادمین حرم اجرا گردید.

sokhanemardom 227

sokhanemardom 228

sokhanemardom 229

sokhanemardom 230

sokhanemardom 225

sokhanemardom 231

sokhanemardom 232

sokhanemardom 233

sokhanemardom 234

خبر و رسانه کانون های خدمت رضوی استان بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه