پنج شنبه, 14 فروردين 1399 - Thursday, 02 April 2020

سخن مردم : استاندار بوشهر گفت: ۴۰ نفر از افراد در جنوب استان بوشهر در مناطق سیل‌زده گرفتار شده بودند که با دو فروند بالگرد با کمک و همکاری هلال احمر و سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی نجات یافتند و مناطق امن منتقل شدند.

9

به گزارش سخن مردم : به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، عبدالکریم گراوند در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت سیل در استان اظهار داشت: امروز و به دنبال وقوع سیل در شهرستان کنگان تلاش گسترده‌ای برای رفع مشکل در مناطق آسیب‌دیده صورت گرفت.

استاندار بوشهر گفت: سیل روز گذشته به بخش کشاورزی و تاسیسات شهری و روستایی استان بوشهر خسارت زد.

وی اضافه کرد: ۴۰ نفر از افراد در جنوب استان بوشهر در مناطق سیل‌زده گرفتار شده بودند که با دو فروند بالگرد با کمک و همکاری هلال احمر و سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی نجات یافتند و مناطق امن منتقل شدند.

استاندار بوشهر با اشاره به وقوع بیشترین بارندگی در جنوب استان و شهرستان‌های کنگان، جم، عسلویه و دیر ادامه داد: شاهد ورود خسارت‌هایی به اراضی کشاورزی، باغ‌ها و تأسیسات شهری هستیم.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای بازگشایی مسیرهای مسدود شده بر اثر سیل، افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته مشکل قطع ارتباطات شهرستان جم نیز مرتفع شد.

گراوند بیان کرد: برای تعیین میزان خسارات وارده به بخش‌های مختلف استان بررسی‌های لازم در حال انجام است و پس از برآورد دقیق به مراجع ذی‌صلاح ارسال خواهد شد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

 sh1 1

عضویت در خبر نامه