چهارشنبه, 05 آذر 1399 - Wednesday, 25 November 2020

سخن مردم" بگذارید شهردار برازجان برنامه هایش را به پیش ببرد.

شهردار برازجان 1

به گزارش سخن مردم" برازجان به چنین شهرداری نیاز دارد که به صورت جهادی با تیم جوان و قوی خود به خوبی می توانند برای پیشرفت و آبادانی بیش از پیش شهر برازجان تلاش نمایند.

WhatsApp Image 2020 03 02 at 05.01.16

حبیب قاسمی

برازجان طبق سرشماری سال ١٣٩۵ دومین شهر بزرگ استان بوشهر و شاید هم اولین بزرگ شهر استان، مرکز دشتستان بزرگ است.

یکی از دلایل عدم پیشرفت و توسعه عمرانی این شهر عمر کوتاه شهرداران آن در طول سال های گذشته بوده است ، شهردار فعلی برازجان یکی از شهرداران پرتلاش و موفقی بوده است که با دستان خالی بودجه ای تاکنون کارهای سترگی رادر حوزه عمرانی و پیشرفت شهر برازجان انجام داده است.

یکی از پروژه های مهم در زمان ایشان باز نمودن مسیر بلوار شریعتی به الفتح بوده است که سالها این طرح مسکوت مانده بود و اگر تلاش شهردار فعلی نبود قطعا این مهم جنبه عملی پیدا نمی کرد چند روز پیش بود که خبر آغاز بازگشایی خیابان دلگشا را شنیدیم که این طرح هم به نوبه خود نقش مهمی در پیشرفت برازجان دارد و از شدت ترافیک خیابان های شلوغ ازجمله خیابان های شهید چمران و بازار خواهد کاست و طرح های متعدد دیگری که در دوره این شهردار پرتلاش انجام شده است.

بنابراین برازجان به چنین شهردا ری نیاز دارد که به صورت جهادی با تیم جوان و قوی خود به خوبی می توانند برای پیشرفت و آبادانی بیش از پیش شهر برازجان تلاش نمایند.

مردم ولایت مدار برازجان طی تماس هایی که با دفتر مردم جنوب داشته اند از منتخبان خود در شورای شهر می خواهند به شهردار اجازه دهند به اجرای برنامه هایش ادامه دهد.

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه