سه شنبه, 04 آذر 1399 - Tuesday, 24 November 2020

سخن مردم" امام خمینی (ره)بارزترین الگوهای ایمان و زهدو تقوی در جهان بود.

4bmxc101022059r9w2 800C450

رزمنده هشت سال دفاع مقدس: اکبرناصحی

به گزارش سخن مردم" در آستانه سالگردرحلت آن یگانه دوران قرار داریم و به روح بلند پیشوای آزادگان جهان حضرت امام خمینی درود می فرستیم و یاد و نام آن عبدصالح و خاضع خدا را گرامی می داریم و وصایا و توصیه هایش را دردفاع از انقلاب اسلامی ایران جدی می گیریم و از نظامی که او بنیان نهاد تا سرحد جان دفاع وحمایت می کنیم خردادماه عجین شده با نام امام و دفاع از امام و حضور و دفاع جانانه از خط امام از خرداد 42 تا کنون نام امام برتارک این کشور درخشیده و خواهد درخشید.

روز به روز بر نظامی که بنیان نهاد برعزتش و اقتدارش در سطح جهان افزوده می شود و امروز نام او و انقلاب او درجهان عالمگیر شده و در بین ملل جهان حرکت ایجاد کرده و مقاومت ملت ها درجهان و روحیه استکبار ستیزی و قیام بر علیه ظلم و ستم و تبعیض و دفاع از مظلوم ملهم از ایده و تفکر آن عبد صالح خداست او را می شناسیم و در ایام سالگرد رحلتش او را از زبان شخصیت های مطرح جهان بهتر بشناسیم.

امروز در رأس شخصیت ها که محور مقاومت و بیداری اسلامی است یادی هم کنیم ازحافظ اسد که در رابطه با حضرت امام فرمود: امام خمینی باعظمت زیست و با عظمت دارفانی را به سوی ابدیت درحالی ترک کرد که بارزترین الگوهای ایمان و زهدو تقوی را در جهان امروز باقی گذاشت او با اقتدار تمام از ارزش های اسلام دفاع کرد.

و در جای دیگری رئیس جمهور الجزایر گفت: امام خمینی این فقید نابغه حیات خود را وقف اسلام حنیف کرد.

یا رهبر مسلمانان غنا: امام خمینی تا ابد زنده است و انفاس قدسیه اش در سراسرجهان طنین انداز خواهد شد.

رئیس جمهور اوگاندا درمصاحبه ای : امام رهبر و روحانی بزرگی بود که نه تنها مسلمانان ایران بلکه تمام جهان از ایشان الهام گرفته اند.

و هم چنین پاپ در اظهار نظری: در مورد امام و آنچه او در بخش وسیعی از جهان انجام داده باید با احترامی عظیم وتفکری عمیق اظهارنظر کرد.

و شیخ سعید شعبان : خداوند امام خمینی را از مزایای بی مانندی برخوردار کرد و او را در عصرکفر و جاهلیت به جهان اسلام اهدا نمود ، تا اسلام را تجدید حیات بخشید و درجایی رهبر غنا گفت: من اطمینان دارم که روح انقلابی که امام در دوران رهبری در دل و اذهان میلیون ها مردم سراسر جهان دمیده فروکش نخواهد شد اظهار نظرها و دیدگاه های زیادی از شخصیت های جهان در مورد امام موجود است که در این مقال نمی گنجد و این اظهار نظر امروز در جهان به وقوع پیوسته و شاهد رشد روز افزون اسلام و حرکت های اسلام خواهانه در سراسر دنیا هستیم و روزی که امام فریاد مرگ بر اسرائیل را بلندکرد و در دفاع از ملت مظلوم فلسطین چه سختی های را متحمل شد.

آن روز اسرائیل ادعای نیل تا فرات را داشت ولی امروز محور مقاومت عرصه رابه رژیم کودک کش تنگ کرده اند که به دورخود حصارکشیده اند و از ترس جوانان فلسطین خواب ندارند و امام فرمود: به کمک جوانان جهان اسلام خواب راحت را از چشم جهان خواران خواهم ربود که محقق شده است و یکی از اعضای جهاد اسلامی فلسطین گفت فرزندان فلسطین آرزو داشتند که همراه امام خمینی در قدس نماز به پای دارند که این وعده نیز ان شاالله به زودی محقق خواهد شد.

و نمازجماعت پشت سر مولا و مقتدایمان به زودی در قدس اقامه خواهد شد و دور نخواهد بود و پیش بینی مولایمان در نابودی اسرائیل غاصب محقق خواهد شد اما امام ومقتدایمان در رحلت آن یگانه دوران امام را چنین توصیف فرمودند :که به چند جمله اکتفا می کنم فرمود: امام خمینی مصداق ایمان و عمل صالح بود و من شاگرد حضرت امام خمینی و کسی هستم که افتخارم به این بوده و هست که اصول انقلاب را ازآن بزرگوار فراگرفته ام.

امام شخصیتی آن چنان بزرگ بود که در میان بزرگان و رهبران جهان و تاریخ به جز انبیاء و اولیای معصومین به دشواری می توان کسی را با این ابعاد و خصوصیات تصورکرد.

شخصیت آن عزیز دوران شخصیتی دست نیافتنی و جایگاه والای انسانی او جایگاهی دور از تصور و اساطیرگونه بود او عبدصالح خدا بود او به همه فهماند که انسان کامل شدن و علی و ارزیستن و تان زدیکی مرزهای عصمت پیش رفتن افسانه نیست خمینی عزیزما را کیست که نشناسد وکیست که به شایستگی بشناسد.

شخصیت امام برای دشمنان او هم حتی درخشید. ابر قدرت ها این بت های جدید جهانی امروز از نهیب آن مردلرزیده اند و او بت ها را شکست و باورهای شرک آلودرا زدود.

در اینجا مجددایاد آن یگانه دوران را گرامی می داریم و ارتحال ملکوتیش را تسلیت می گوییم و پرچمی را که او برافراشت در اهتزازخواهیم داشت و سالروز آغاز امامت مقام معظم و معزز رهبری حضرت امام خامنه ای را به همه عزیزان و مسلمانان و مجاهدان و آزادی خواهان جهان تبریک عرض نموده و ازخداوند برای ایشان عزت و سربلندی و اقتدار روزافزون و سلامتی و تندرستی از ایزدمنان مسئلت می نماییم.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه