چهارشنبه, 05 آذر 1399 - Wednesday, 25 November 2020

سخن مردم"پیام  رئیس شورای شهربرازجان به مناسبت  سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره)

به گزارش سخن مردم"مهدی نیکنام رئیس شورای شهر برازجان درپیامی سالگردارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) را تسلیت گفت:

index

متن پیام بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

چهاردهم خردادماه، یادآور عروج ملکوتی بزرگ مردی از تبار نور است که بر بلندای تاریخ سرود فتح و ظفر سر داد و امید را در دل ستم دیدگان خسته از ظلم و استعمار روشن کرد و آزادی و آزادگی را معنایی تازه بخشید؛ روزی که ملت بزرگ ایران و حتی مستضعفان و آزادگان دنیا در فراق محبوب خود صاحب عزا شدند.

امت‌ امام(ره)‌، كه‌ از سرچشمه‌ي‌ فياض‌ آن‌ پیر فرزانه‌ سيراب‌ شده‌ و عزت‌ و كرامت‌ اسلامي‌ و انساني‌ خود را در آن‌ وجود وارسته جسته‌اند، اكنون‌ شاهد آنند كه‌ ملتهاي‌ ديگر، حتي‌ ملتهاي‌ غيرمسلمان‌، نسخه‌ي‌ تعاليم‌ انقلابي‌ آن‌ قائد عظيم‌ را مايه‌ي‌ نجات‌ خود دانسته‌ و آزادي‌ و عزت‌ خويش‌ را در آن‌ يافته‌اند.
چهاردهم خردادماه، سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) به عنوان یک شخصیت برجسته و دوراندیش، از اهمیت فراوانی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران برخوردار است و به عنوان روز اندوه وداع با مردی است که نهضتی بی‌نظیر را در عالم پایه افکند و در تاریخ جاودانه مانده است.
حضرت امام خمینی(ره) ارزش‌های اسلامی و ایرانی را در کشور احیا کرد و با رهبری بی‌نظیر خود، مردم این سرزمین را همراه و همدل ساخت و انقلابی بنیان نهاد که پناهگاه و یاور مظلومان جهان باشد.


امام خمینی(ره)کسی است که تاریخ نه تنها نامش رافراموش نخواهدکردبلکه به این نام افتخارمی کند.

اینجانب از طرف خود و همکارانم در شورای اسلامی شهر برازجان،سالروز رحلت جانسوز این ابرمرداندیشه،اخلاق ،معرفت و دینداری رابه همه ولایتمداران و عاشقان ولایت تسلیت عرض نموده و امیدوارم راهش را که راه ائمه اطهر است همچنان ادامه داده و مانند همیشه گوش به فرمان مقام معظم رهبری بوده و از رهنمودهای ایشان  که "امام خمینی (ره)دیگراست"بهره ببریم و در زندگی و کار عملی سازیم.


مهدی نیکنام
رییس شورای اسلامی شهر برازجان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه