جمعه, 09 آبان 1399 - Friday, 30 October 2020

سخن مردم" رئیس شورای شهر برازجان در پیامی نیمه شعبان را تبریک گفت:

139812

بسم الله الرحمن الرحیم

وقتی شعبان به نیمه می رسد سرتاسر وجود شیعه راشادی و طرب فرا می گیرد ونسیم روح افزای ظهور رابیشتر از بقیه ایام سال استشمام می کند.

امام عصر (عج ) برای مسلمین و به ویژه شیعیان جهان نماد عدالت و برپا کننده عدل و داد و انصاف است و انتظار، به یمن حضور مبارک ایشان مفهومی عمیقاً ژرف دارد، آنچنان که منتظران آن حضرت دعاگویان سر به آستان کبریایی می سایند و عاشقانه ظهور آقا و مولای کائنات را طلب می نمایند.

عاشقان امام عصر (عج)، آن حجت الهی را در هر کردار و سلوک خود به مدد می طلبند و آنگاه که در مواجهه با فلسفه آفرینش، عدالت را در وجود مبارک حضرت متجلی می بینند، بیش از پیش خود را مهیای حضور و رهرو طریق متعالی حضرت می دانند.

امید آمدن منجی، زیباترین انتظارهاست و درک صحیح این انتظار زمینه‌ساز تعالی خودسازی و تکامل در مسیر تقوای الهی خواهد بود.

ایمان به ظهور، نشانه‌ای از گسترش عدالت و رحمانیت خداوند است که هیچگاه بندگان خود را تنها، بی یاور و بی هدایتگر نگذاشته و نخواهد گذاشت.

نیمه شعبان عید بزرگ مسلمین جهان و میلاد یگانه پاسدار حریم اسلام ناب محمدی(ص) است که ندای اللهم عجل لولیک الفرجش در جای جای این مرز و بوم طنین انداز شده و ملت مسلمان ایران با الهام از سیره پاک آن امام همام این عید بزرگ را گرامی می دارند. بدینوسیله ضمن تبریک این عید سعید به همه مسلمانان جهان و دوست داران و عاشقان واقعی صاحب عصر و زمان به ویژه شهروندان مومن و شریف شهر برازجان، امیدواریم با ساری و جاری کردن منویات امام زمان (عج) در جامعه زمینه ساز ظهور ایشان بوده و در زمره سربازانش قرار بگیریم.

)اللهم عجل لولیک الفرج(

مهدی نیکنام

رییس شورای اسلامی شهر برازجان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه