یکشنبه, 03 مهر 1401 - Sunday, 25 September 2022

سخن مردم"همایش پیاده روی سلامت دربرازجان برگزار شد

گزارش:ابوالفضل قاسمی

به گزارش خبرنگارسخن مردم"دکتر ارسلان زارع فرماندار دشتستان در این همایش اظهارداشت: همانگونه که باید برای بهداشت روح و روان خود کوشش کنیم برای سلامت جسمانی خود نیز تلاش کنیم ویکی از شاخص های ارتقای سلامت که رابطه مستقیمی با تغذیه سالم دارد رعایت مسائل بهداشتی و تحرک وهمین پیاده روی است وهمه باید برای سالم ماندن این نکات رارعایت کنند.

ll0d_img_8052.gif

رئیس شورای سلامت شهرستان درادامه گفت: یکی از چالش های مهم که نه فقط استان بوشهر بلکه جامعه جهانی درحوزه سلامت با آن مواجعه است کم تحرکی و روی آوردن به زندگی ماشینی است و این امر بسیار خطرناک وباعث بروز بیماریهای مختلفی شده است.

ایشان بیان نمود: باید برنامه هایی نظیر پیاده روی خانوادگی درجامعه نهادینه شود تا مردم برای سلامتی خود به پیاده روی و ورزش روی آورند.

فرماندار دشتستان با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه سلامت شهرستان اظهار داشت: احداث پلی کلینیک تخصصی پزشکان برازجان، کلینیک تامین اجتماعی و درمانگاه فرهنگیان وهمچنین بیمارستان 17 شهریورو افزایش تخت های بیمارستانی و بهسازی خانه های بهداشت روستاها و شهرها از جمله اقداماتی بوده که تعدادی به بهره برداری رسیده و تعدادی نیزدر مرحله اجراست و امیدواریم شاهد افزایش خدمات رسانی به مردم در حوزه سلامت باشیم.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه