دوشنبه, 11 مهر 1401 - Sunday, 02 October 2022

سخن مردم"شهردار آب پخش گفت: شهر آب پخش از نقاط دیدنی و نگین سبز استان بوشهر است و باید توسعه زیرساخت های گردشگری آن مورد توجه قرار گیرد.

jo9_2649860.jpg

 

به گزارش سخن مردم"؛ اعظم صمصامی ، در نشست با مسئولان بخش آب پخش اظهار داشت: شهر آب پخش با دارا بودن جاذبه های گردشگری طبیعی بکر و زیبا، از رویایی ترین نقاط استان بوشهر است که با نخلستانها و نخل های سر به فلک کشیده اش، به نگین سبز استان بوشهر معروف شده است.

وی افزود: این شهر زیبا با مردمان نجیب و مهمان نوازش، از دیرباز محل بازدید مسافران زیادی بوده که در ایام مختلف سال برای دیدن جاذبه های طبیعی و سنتی این شهر را برای دید و بازدید انتخاب می کردند.

شهردار آب پخش بیان داشت: متاسفانه در حوزه گردشگری آب پخش، اقدامات خوب و تاثیرگذاری صورت نگرفته که از مسئولان استان تقاضا دارم توسعه زیرساخت های گردشگری را مورد اهتمام ویژه قرار دهند.

صمصامی تصریح کرد: شهر آب پخش علاوه بر نخلستان و نهرهای جاری آب، پتانسیل های گردشگری دیگری نیز دارد که باید به مردم و گردشگران معرفی شود.

وی افزود: گرده افشانی نخیلات، خرماچینی، صنایع دستی مرتبط با نخل از جمله مواردی است که می تواند برای گردشگران جالب باشد و باید معرفی شود.

شهردار آب پخش ابراز داشت: شهرداری آب پخش نیز در راستای جذب گردشگر و توسعه زیرساخت های گردشگری، اقداماتی داشته و برنامه های خوبی نیز طراحی شده که امیدوارم با حمایت مسئولان استان و شهرستان محقق شوند.پسین آبپخش

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه