دوشنبه, 27 ارديبهشت 1400 - Monday, 17 May 2021

سخن مردم"همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران تالار مجتمع فرهنگی و هنری شهید شاهینی برازجان افتتاح شد.

گزارش:مهین قاسمی

به گزارش سخن مردم :همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران تالار مجتمع فرهنگی و هنری شهید شاهینی با ظرفیت ۵۰۰ صندلی در زمینی به مساحت ۱۰۱۴ متر مربع و مبلغ ۶۴ میلیارد و ۲۵۶ میلیون ریال از سال ۸۸ آغاز و در22بهمن ،سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۹۹ با حضورمسئولین استانی وشهرستانی افتتاح شد.

IMG 7180

در آیینی با حضورگراوند استاندار، فرمانداردشتستان ،کرمپورمدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر و ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی ،مهندس ستوده معاون عمرانی استانداری بوشهر همزمان با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تالار مجتمع فرهنگی و هنری شهید شاهینی برازجان با اعتبار 110 میلیارد ریال به بهره برداری رسید..

استانداربوشهر:برای حفظ استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی تلاش و مراقبت کنیم

IMG 7294

استاندار بوشهر ضمن تبریک دهه فجر گفت : از حضور پدر شهید شاهینی، امام جمعه، نماینده دشتستان و دیگر مسئولین و هنرمندان تشکر کرد.

وی گفت: ما بالای سر خود چتر نظام دینی و الهی داریم و باید قدردان نظام باشیم.

گراوند استاندار بوشهر به رعایت پروتکل های بهداشتی تأکید کرد و افزود: مسئولین ابتدا باید خودشان پروتکل ها را رعایت کنند تا ا لگویی برای دیگر اقشار باشد.

وی گفت: مشکلاتی در جهت تأمین اعتبار برای این مجتمع وجود داشت که با یاری خداوند انجام شد و امکانات باید در اختیار هنرمندان قرار گیرد.

در ادامه ایشان به هوشیاری مردم در مقابل آسیب های دشمن تأکید کرد و افزود : باید برای حفظ استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی تلاش و مراقبت کنیم و امید را از مردم نگیریم و پاسدار امید مردم وپاسدار اخلاق نیز باشیم.

فرمانداردشتستان:افتتاح وکلنگ زنی ۱۷۰پروژه دردشتستان

مهندس نوروزی فرماندار دشتستان ضمن قدردانی ازاستاندار و مسئولین جهت افتتاح پروژه مجتمع شهید شاهینی و تشکر از حضور پدر شهید شاهینی در مراسم به روح آن شهید بزرگوار درود فرستاد و گفت: امسال در دهه مبارک فجر شهرستان دشتستان ۱۷۰ پروژه را با رقم بالغ بر ۸۰۰ میلیارد تومان در حوزه شهرستان در سر فصل ها داشته ایم که امروز با حضور استاندار و همراهان خوشبختانه این پروژه با رقم ۲۳۵ میلیارد تومان افتتاح یا آغاز عملیاتی آن را شاهد خواهیم بود.

IMG 7285

وی افزود: یکی از ویژگی های پروژه های امسال ما در حوزه شهرستان در فصل های مختلف توزیع اعتبارات به نحوی است که در حوزه های مختلف قابل لمس برای همه عزیزان می باشد و یکی دیگر از ویژگی های پروژه های امسال ما شروع ناحیه صنعتی غیر دولتی را یا حضور استاندار خواهیم داشت.

نوروزی گفت: برای تقویت زیرساخت های حوزه فرهنگ و هنر در شهرستان در دهه مبارک فجر اقداماتی صورت گرفته است که یکی از آن ها رفع دغدغه هنرمندان می باشد.

فرماندار دشتستان عنوان کرد: از محل ارزش افزوده از سال ۹۳ تا کنون ما بالغ بر ۶۰۰ میلیارد تومان به حساب شهرداری ها و دهیاری ها برای توسعه عمران شهری و روستایی در سطح شهرستان از سمت دولت انجام شده است.

ایشان تأکید کردند یکی از ویژگی ها و برجستگی های خاص شهرستان دشتستان در کنار همه ظرفیت ها، ظرفیت نیروی انسانی است و از همه آن ها و تلاششان تشکر می کنم

نماینده دشتستان:مجتمع تجلی گاه هنر انقلابی و دینی باشد

IMG 7279

دکتر ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی ،چهل و دومین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را تبریک گفت. ایشان مطالبی در خصوص ویژگی های اخلاقی شهید شاهینی ایراد نمود.

نماینده مردم دشتستان درمجلس شورای اسلامی گفت: شهید شاهینی مردی شجاع، نترس و انقلابی بود و یادش را گرامی می داریم.

وی افزود: انشالله این مجتمع تجلی گاه هنر انقلابی و دینی باشد.

دکتر رضایی گفت : امیدوارم مجتمع های دیگر که نیمه کاره هستند از سر گرفته شوند و در این شرایط ساختن کار فرهنگی بسیار زیبنده می باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر :تکمیل تالار مجتمع شهیدشاهینی طی دو ماه کاری بسیار بزرگ و بی سابقه است

IMG 7251

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر در آیین افتتاح تالار مجتمع شهید شاهینی برازجان اظهار داشت: این پروژه فضا و فرصت لازم را برای فعالیت های فرهنگی و هنری هنرمندان این استان فراهم می کند.

فاطمه کرمپور گفت: یکی از خواسته های اهالی هنر و فرهنگ دشتستان داشتن یک سالن و تالار هنری و فرهنگی بود که ظرفیت کافی هم داشته باشد که به دستور استاندار و با همکاری خوب سازمان مدیریت و برنامه ریزی برای اختصاص اعتبارات و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر این مهم محقق شد.

وی افزود: ۸۰ درصد اعتبار تالار مجتمع شهید شاهینی برازجان مربوط به دولت تدبیر و امید و در سال جاری اختصاص یافت.

کرمپور ادامه داد: عملیات اجرایی تالار مجتمع شهید شاهینی سال ۸۸ شروع شده بود که در سال جاری کار تالار را شروع کرده و طی دو ماه عملیات آن به اتمام رسید.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر تاکید کرد: تکمیل این تالار با ظرفیت ۵۰۰ صندلی طی دو ماه کاری بسیار بزرگ و بی سابقه به عنوان یک پروژه عمرانی است.

معاون عمرانی استانداری:در سخت ترین شرایط اقتصادی  هدفگذاری طبق خواست مردم  باشد

IMG 7230

مهندس ستوده معاون عمرانی استانداری بوشهر ضمن تشکر از مدیریت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تیم فنی گفت: در سخت ترین شرایط اقتصادی کشور هدفگذاری طبق خواست مردم باید باشد.

ایشان افزود: هشتاد درصد اعتبار این سالن مربوط به دولت است و همچنین سد تنگ ارم را در دولت دوازدهم تمام کردیم.

در استان بوشهر سد خاییز که در سال ۹۷ در دست گرفتیم قبل از عید افتتاح خواهیم کرد.

وی از پیمانکاران و فرماندار برای افتتاح این پروژه نیز تشکر کرد و به همدلی در حوزه عمران و توسعه استان تأکید کرد.

معاون عمرانی استانداری درپایان گفت: به امیدخدا پنج شنبه نیز بیمارستان شهدای هسته ای را افتتاح خواهیم کرد.

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه