دوشنبه, 27 ارديبهشت 1400 - Sunday, 16 May 2021

سخن مردم"صبح امروز12بهمن ماه به مناسبت آغاز چهل دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ودهه مبارک فجر مراسم غبارروبی وعطر افشانی با حضور فرماندار دشتستان، امام جمعه شهرستان وجمعی ازمسئولان شهرستان برگزارشد.

تصاویر:علی اصغررجایی

photo ۲۰۲۱ ۰۱ ۳۱ ۱۶ ۳۷ ۰۹

photo ۲۰۲6666

به گزارش سخن مردم" صبح روز یکشنبه ۱۲ بهمن ماه ، مراسم تجدید میثاق با شهدای شهرستان به مناسبت آغاز ایام الله دهه فجر با حضور فرماندار دشتستان، امام جمعه شهرستان ، معاونین سیاسی و عمرانی فرمانداری ، فرماندهی سپاه جواد الائمه ، شهردار برازجان و دیگر مسئولان شهرستان در گلزار شهدا برازجان برگزار شد.

دراین آئین مسئولین ضمن قرائت فاتحه و غبارروبی مزار مطهر شهدا، با احترام به مقام شامخ شهدا  و نثار گل با آرمان‌های بلند شهیدان نظام مقدس جمهوری اسلامی وامام راحل، تجدید میثاق شد.

امام جمعه دشتستان:ولایت مداری مهمترین ویژگی شهدا است

حجت الاسلام مصلح امام جمعه دشتستان دراین آئین ضمن تبریک دهه فجر افزود: ولایت مداری مهمترین ویژگی شهدا بود، رابطه‌ای که رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با امام راحل(ره) داشتند، رابطه‌ای بسیار عمیق و برخاسته از ایمان و آگاهی رزمندگان بودوهمین روحیه جهاد و شهادت‌طلبی شهدا از عوامل پیروزی ما در جنگ با دشمن در دفاع مقدس بود.

photo ۲۰۲۱ ۰۱ ۳۱ ۱۶ ۳۷ ۰۵

امام جمعه دشتستان حرکت در مسیر شهدا را مایه افتخار و زمینه ساز افزایش عزت و اقتدار ایران اسلامی دانست و گفت: همیشه مدیون خانواده شهداوایثارگران هستیم.

ایشان ولایت‌مداری و تبعیت از منویات عالمانه رهبری را میراث گرانبهایی دانست که شهدا برای نسل‌های آینده انقلاب به میراث گذاشته و تنها راهکار برون‌رفت و مقابله با مشکلات توطئه‌های دشمنان است.

امام جمعه دشتستان ادامه داد:امروز همراه و همگام مسوؤلین آمده ایم تا دهه فجر را پاس بداریم، آمده ایم تا بگوییم نباید کلام امام را فراموش کنیم، انقلاب و برکات آن براحتی بدست نیامده است، نقش شهیدان بدون شک در انقلاب روشن و آشکار بوده است.

وی خاطر نشان کرد: غبارروبی گلزار شهدا تجدید میثاقی جدید با آنان است، در دشتستان بزرگ افرادی بودند که جان خود را فدای شکل گیری انقلاب کردند.

photo ۲۰۲۱ ۰۱ ۳۱ ۱۶ ۳۷ ۳۱

فرمانداردشتستان در آئین غبارروبی گلزار شهدای بهشت سجاد برازجان ضمن تبریک فرارسیدن دهه فجر برگزار افزود: ۱۷۰ پروژه در دشتستانافتتاح و کلنگ زنی خواهدشد که این پروژه ها با اعتبار ۷۹۵ میلیارد تومان می باشد.

ایشان با تاکید بر اینکه زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، بیان داشت: این انقلاب به آسانی به دست نیامده است و یکی از افتخارات شهرستان دشتستان در شکل گیری انقلاب اسلامی شهیدانی است که تقدیم این انقلاب نموده است.

وی افزود:ایام‌الله دهه مبارک فجر، فرصت مناسبی برای تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل و شهیدان والا مقام ایران اسلامی می‌باشد.

فرمانداردشتستان تصریح نمود:دهه فجر نقطه عطفی در تاریخ ایران و انقلاب اسلامی و، یادآور حرکت بزرگ و تاریخی ملت ایران در رقم زدن و پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی(ره) است.

photo ۲۰۲۱ ۲۷

photo ۲۰۲۱ ۰۱ ۳۱ ۱۶ ۳۷ ۱۱photo ۱۳photo ۲۰۱۷0000000 98888photo ۲۰۲6666photo 55666۸photo ۲۰۲۱ ۰۱ ۳۱ ۱۶ ۳۷ ۳۹ 2225677

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه