چهارشنبه, 01 ارديبهشت 1400 - Wednesday, 21 April 2021

سخن مردمموسسه مردم نهاد رسم زندگی بهتر با طراحی پوستر "مادر که نباشد" ، به استقبال ایام فاطمیه رفت.

sokhanemardom 2246

به گزارش سخن مردممحمد صفایی، فعال حوزه خانواده و مدیر هنری این پروژه گفت: با توجه به فرارسیدن ایام فاطمیه و سوگواری حضرت زهرا (س)، همزمانی همه گیری ویروس کرونا با این ایام و نیز حساس شدن عامه ی مردم نسبت به برخی مفاهیم و جایگاه ها از قبیل، مادر خانواده و نقش ایشان در خانه و خانواده، تصمیم بر آن شد تا بر خلاف روند های مرسوم انتقال مفاهیم در ایام فاطمیه، از طرحی نو برای رساندن پیام هایی مشخص به مخاطب، استفاده شود.

وی افزود: این طرح ترکیبی از ترکیب سه پیام است. نکته ی مهم این است که برخی از این پیام ها، در بطن کار مستتر هستند و بنا به اقتضاء زمانی و مسائلی که عامه ی مردم با آن درگیر هستند، در ناخودآگاه ذهن مخاطب القاء می شوند.

صفایی بیان کرد: "استفاده از فضای احساسی ایام فاطمیه، به مثابه ی یکی از اساسی ترین ایام عزاداری ما شیعیان" ، "تاکید بر جایگاه مادری و همسری در خانواده و اثری که فقدان این جایگاه بر خانواده می گذارد" و "مراعات آمد و شد های خانوادگی در ایام کرونا که می تواند به فقدان عزیزترین افراد خانواده منجر شود" سه پیامی است که سعی شده در طراحی این پوستر در نظر گرفته شود.

این مجموعه پوستر بصورت نقاشی دیجیتال طراحی شده که با کیفیت مناسب و قابلیت چاپ، برای جبهه فعالین خانواده استان بوشهر قابل مشاهده و استفاده است.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه