جمعه, 28 خرداد 1400 - Friday, 18 June 2021

سخن مردم"شهردار بندر بوشهر : نام‌گذاری میدان به نام "مدافعان سلامت" در بوشهر با هدف ماندگاری زحمتهای کادر درمان این استان در اذهان مردم است.

9369 orig

به گزارش سخن مردم" حسین صالحیان در پرده برداری از نامگذاری میدان «مدافعان سلامت» که به مناسبت میلاد فرخنده حضرت زینب (س) و روز پرستار با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر ٬ رئیس دانشگاه علوم پزشکی ٬ مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری بوشهر ٬ نمایندگان جامعه پرستاری و سایر مدعوین برگزار شده بود گفت: نام‌گذاری میدان به نام «مدافعان سلامت» در بوشهر با هدف ماندگاری زحمتهای کادر درمان این استان در اذهان مردم است.

صالحیان افزود: از آغاز شیوع کرونا در استان بوشهر کادر درمانی تلاشی ستودنی برای خدمت به مردم داشتند و لیاقت آنها بسیار فراتر از نام‌گذاری یک میدان یا خیابان است.

همچنین سعید کشمیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر با قدردانی از شورا و شهرداری بوشهر بیان کرد: اقدامی از این دست مانند نام‌گذاری میدانی به نام "مدافعان سلامت" بدون شک باعث دلگرمی کادر درمان استان بوشهر و به نوعی همدلی و همگامی مردم و مسئولان با پزشکاران و پرستاران است.

9376 orig

در پایان این مراسم ضمن تجلیل از نمایندگان جامعه پرستاری پرده برداری از نامگذاری میدان «مدافعان سلامت» با هدف قدردانی از خدمات ارزشمند جامعه پرستاری انجام شد.واحد خبر و رسانه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه