پنج شنبه, 14 مرداد 1400 - Wednesday, 04 August 2021

سخن مردم" فرمانده انتظامی دشتستان به همراه جمعی از کارکنان پلیس با حضور در مناطق سیل زده در آن شهرستان به اهالی آن مناطق امدادرسانی کردند.

sokhanemardom 2064

به گزارش سخن مردم" سرهنگ "فرهاد آراوند" تصریح کرد: وقوع بارندگی های نسبتا شدید اخیر استان بوشهر باعث جاری شدن سیلاب در برخی مناطق، از جمله شهرستان "دشتستان" شد که تیم های امدادی برای کمک به اهالی به این مناطق اعزام شدند.

وی عنوان داشت: پس از وقوع سیل، پلیس با تمام توان نظم و امنیت مناطق سیل زده را بر عهده گرفت و امنیت کامل را با کمک سایر دستگاه ها و همکاری خوب مردم در شهرستان دشتستان برقرار کرد.

وی خاطر نشان کرد: با اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم در ابعاد انتظامی و ترافیکی، پلیس شهرستان "دشتستان" حضوری هدفمند و تاثیرگذار در مناطق سیل زده داشته و آرامش و امنیت را به سیل زدگان هدیه داد.

این مقام انتظامی گفت: افتخار پلیس خدمت رسانی به مردم است و مردم بدانند پلیس تا آخرین لحظات در کنار سیل زدگان خواهد ماند.

سرهنگ آراوند تصریح کرد: نیروی انتظامی با حضور مستمر در صحنه، در تامین و حفظ نظم و امنیت کوشا بوده و با تمام توان و روحیه جهادی در حال انجام وظیفه و خدمت رسانی به مردم آسیب دیده در جریان آبگرفتگی برخی از مناطق شهرستان می باشد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه