شنبه, 22 مرداد 1401 - Friday, 12 August 2022

سخن مردم" فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) دشتستان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج پیام تبریکی صادر کرد.

sokhanemardom 1832

به گزارش سخن مردم" سرهنگ نعمت اله غلامپور فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج پیام تبریکی صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و حدیث عشق می‌دهد

«امام خمینی رحمت الله علیه»

هفته بسیج یادآور از خودگذشتگی‌های فرزندان رشید ایران اسلامی است، یادگار آن شجره طیبه‌ای که معمار کبیر انقلاب اسلامی بنا نهاد که نشان از دوراندیشی و نگاه استراتژیک و همه جانبه آن پیر فرزانه بود، لشکر مخلص خدا در دوران دفاع مقدس و از همه اقشار مردم، دانش آموز، دانشجو، معلم روحانی، ماموستا و کسبه و بازاریان همه و همه به میدان آمدند و تمام قد از کشور دفاع کرده‌اند و تفکر بسیج، در ایران اسلامی ریشه زد. بسیج، همیشه در صحنه بوده و در تمام ادوار تاریخ درخشان انقلاب اسلامی، مایه سرافرازی، اقتدار و اتحاد کشور عزیزمان بوده است.

بعد از دفاع مقدس هم در تمام عرصه‌های اجتماعی، علمی، پزشکی، دفاعی، سازندگی، حوادث طبیعی با تمام توان و اخلاص، به یاری مردم و کشور شتافتند و امروز هم در عرصه مبارزه با ویروس منحوس کرونا، بسیج به میدان آمده است، از خدمات پزشکی تا ضدعفونی معابر و کمک‌های مومنانه و به قول مقام معظم رهبری بسیج یعنی نیروی کارآمد برای همه میدان ها.

خداوند سبحان را شاکریم که اندیشه متعالی تشکیل بسیج که توسط معمار کبیر انقلاب اسلامی شکل گرفت، اینک، اندیشه فرا گیر و گسترده در کشور است.

اینجانب هفته مبارک بسیج را که به شعار بسیج، پیشرو خدمت و امیدآفرین، مزین گشته است به همه بسیجیان سرافراز و مردم همیشه در صحنه شهرستان دشتستان تبریک عرض می‌نمایم و امیدوارم که بتوانیم با گسترش تفکر بسیجی بر همه مشکلات کشور فائق آییم. انشاالله

سرهنگ پاسدار نعمت اله غلامپور

فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) شهرستان دشتستان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه