سه شنبه, 18 مرداد 1401 - Tuesday, 09 August 2022

سخن مردم" جلسه شورای اداری شهرستان دشتستان با محوریت ایتام و محسنین در سالن کانون امام خمینی (ره) برازجان برگزار شد.

photo ۲۰۲۰ ۱۰ ۲۴ ۱۴ ۵۸ ۱۶

مهین قاسمی – به گزارش سخن مردم"جلسه شورای اداری شهرستان دشتستان با محوریت ایتام و محسنین سوم آبان ماه به ریاست نوروزی فرماندار شهرستان دشتستان و با حضور دکتر رضایی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام مصلح امام جمعه برازجان، لطفی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر و دیگر مسئولین ادارات و نهادها در سالن کانون امام خمینی (ره) برازجان برگزار شد.

حجت الاسلام مصلح امام جمعه برازجان:

امانتداری ازوظایف خطیر مسئولین است

در ابتدای جلسه حجت الاسلام مصلح ضمن تقدیر از کادر درمان و تشکر از زحمات شبانه روزی نیروی انتظامی محافظت کارگزاران از سرمایه مسلمین و بیت المال را از مهمترین وظایف آنان برشمرد و گفت: امانتداری از وظایف خطیر مسئولین است و همه ما باید در مورد مسائل بهداشتی در اداره، خانه و جامعه الگو باشیم.

وی افزود: در این مراحل سخت می طلبد با همدلی و هم افزایی تحریم های ظالمانه را پشت سر بگذاریم.

دکتر رضایی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی:

شاخصه کار جهادی این است که با کمترین هزینه کار انجام شود

دکتر رضایی نماینده مردم شریف دشتستان با تبریک هفته نیروی انتظامی و تسلیت به مناسبت سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) و تشکر از کادر درمان، کلید حل مشکلات را در دست مسئولین و مردم دانست و گفت: اگرمسئولین جهادی و انقلابی کار انجام دهند مشکلات شهرستان حل خواهد شد.

وی درخشان ترین دوران ایران را دوران دفاع مقدس عنوان کرد و افزود: در این شرایط اقتصادی و کرونایی همه باید با توان کار کنیم و پاسخگوی مردم باشیم و در بین مردم حضوری پر رنگ داشته باشیم.

دکتر رضایی گفت: شاخصه کار جهادی این است که با کمترین هزینه کار انجام شود.

نماینده دشتستان راه حل اصلی مسأله بیکاری و اشتغال را تولید عنوان نمود.

ایشان همکاری و جذب اعتبارات ملی و استانی از سوی مسئولان را مهم دانست و از مردم خواست در این شرایط کرونایی پروتکل های بهداشتی را بیشتر رعایت کنند.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر:

کمک ها و تلاش ها بیشتر شود تا دوران فقر کمتر شود

لطفی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر از مردم فهمیده و انقلابی شهرستان دشتستان جهت حمایت از برگزاری برنامه های این نهاد تشکر و قدردانی کرد.

وی گزارش کوتاهی از کمک ها و حمایت های مردم شهرستان دشتستان به کمیته امداد امام خمینی (ره) عنوان نمود و گفت: در سال گذشته چهل درصد مشاغل را کمیته امداد با حمایت مردم و دستگاهها انجام داد و باید کمک ها و تلاش ها بیشتر شود تا دوران فقر کمتر شود.

لطفی گفت: باید برای مردم با کیفیت خدمت کنیم و همیشه در همه حوزه ها پیشرفت و اقتدار داشته ایم.

ایشان استفاده از سنت های حسنه الهی را مهمترین راه بیرون رفت از مشکلات اجتماعی دانست و افزود: وجود برخی مشکلات و آسیب های اجتماعی نداشتن حس مسؤولیت برخی مسؤولین است.

وی گفت: بر اساس آمار، افرادی که در گروه ایتام و محسنین قرار دارند مربوط به شهرستان دشتستان و در حدود ۲۴۰۰ نفر می باشد که باید تأکید کنم در حال حاضر مردم دشتستان یک میلیارد تومان برای تبلت این عزیزان کمک کرده اند.

فرمانده سپاه امام جواد (ع):

کمک های مؤمنانه به بیش از شش هزار نفر در سطح شهرستان

سرهنگ غلامپور فرمانده سپاه امام جواد (ع) با تبریک هفته نیروی انتظامی و تقدیر از کادر درمان وضعیت اقتصادی مردم را خوب ندانست و گفت: کمک های مؤمنانه ما بیش از شش هزار نفر در سطح شهرستان را در بر گرفته و با توزیع مواد غذایی و تقدیم به آنان قدمی کوچکی برداشتیم.

ایشان رویکرد خوب و مطلوب هفته دفاع مقدس را ارزشمند دانست.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:

استاد تغییر باشیم نه قربانی تقدیر

دکتر خویش دوست رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ضمن تسلیت به مناسبت شهادت امام حسن عسکری (ع) عملکرد ستاد کرونا شهرستان دشتستان در دوران شیوع کوِئید ۱۹ را شرح داد.

وی گفت: تا کنون ۳۱۷۸ نفر در شهرستان به کوئید ۱۹ مبتلا شده اند و   ۲۰۶ نفر از آنان فوت نموده اند که از هر هزار نفر ۱۲ نفر مبتلا بوده اند و سی درصد از مرگ و میر در شهرستان دشتستان است.

دکتر خویش دوست افزود :هشتاد در صد تخت های بیمارستان اختصاص به بیماران کوئید 19 بوده است و بیشتر فوتی ها از گروه سالمندان با سابقه دیابت و فشار خون می باشد.

وی با شعار استاد تغییر باشیم نه قربانی تقدیر از مردم شریف شهرستان خواست در مقابل اتفاق پیش آمده تلاش کنند و قطع کننده زنجیره کرونا باشند.

ایشان گفتند: در حال حاضر ۲۲۷۵ واکسن آنفلوآنزا وارد شهرستان و دریافت شده است و با حمایت مسؤولان خصوصا دکتر رضایی ۱۲ تخت lcu جهت رضایت شهروندان اضافه خواهد شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان:

شهرستان دشتستان دارای ۲۲ سالن چند منظوره ورزشی می باشد

کمارج حاجی رئیس اداره ورزش و جوانان خلاصه ای از عملکرد و آمار زیر ساخت های این اداره را بیان نمود و افزود: شهرستان دشتستان دارای ۲ چمن مصنوعی فوتبال و ۲۲ سالن چند منظوره ورزشی می باشد که ۱۵ تا از آن قبل از سال ۹۷ و ۷ تا هم بعد از آن ایجاد شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان با اشاره به  تعداد ۲۹ خانه ورزش روستایی افزود:، ساختمان اداره ورزش و جوانان، خوابگاه ورزشکاران ، احداث پیست تارتان استادیوم تختی برازجان و سالن اختصاصی ژیمناستیک ۲ پروژه مهم عمرانی که انشاالله در دهه مبارک فجر افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی در رابطه با عملکرد خوب ورزش هندبال و والیبال ساحلی و میزبانی آن مطالبی را بیان نمود و گفت: با توجه به علاقمندی مردم دشتستان به ورزش موتورسواری پیست موتورسواری را افتتاح کرده ایم.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه