شنبه, 22 مرداد 1401 - Friday, 12 August 2022

سخن مردم" روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان دشتستان به مناسبت هفته نیروی انتظامی مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دیدار نمود.

sokhanemardom 1599

به گزارش سخن مردم" مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان در این دیدارضمن گرامی داشت هفته ی نیروی انتظامی گفت :زبان نمی تواند از زحمات شبانه روزی جان برکفان نیروی انتظامی قدردانی نماید و در این باره قاصر است.

سهراب باقری خاطرنشان کرد : اگر این زحمات و تلاش ها نبود باوجود نامنی هایی که در سطح دنیا وجود دارد و مشکلاتی که امروز جامعه درگیر آن است آموزش و پرورش هم نمی توانست به وظیفه خود عمل نماید.

وی افزود : در هر صحنه ای که باشد نیروی انتظامی پیشگام هست و امنیت امروز جامعه ما مرهون تلاش نیروهای نظامی و انتظامی است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان گفت : ما به عنوان متولیان آموزش و پرورش قدردان زحمات شما و همه همکاران جان برکف شما در مجموعه نیروی انتظامی هستیم.

سهراب باقری دو نعمت امنیت و سلامت را مولفه های اصلی زندگی اجتماعی دانست و بیان داشت : امروزه هر جامعه ای نیاز به امنیت و سلامتی دارد و بدون این دو مقوله جامعه نمی تواند ادامه حیات دهد.

وی گفت :باتوجه به گستردگی حوزه فعالیت نیروی انتظامی همه مردم باید به برای ایجاد نظم و امنیت پایدار درکنار نیروی انتظامی باشند و آن عزیزان کمک کنند

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان نیز در این دیدار گفت :نام و نماد نیروی انتظامی نشان امنیت است که این را مردم مشخص می کنند.

سرهنگ آراوند افزود : پیشوایان دینی گفته اند دو نعمت مجهول در جامعه وجود دارد که تا وقتی به خطر نیافته انسان قدر آن را نمی داند که یکی امنیت و دیگری سلامت است.

وی وجود این دو نعمت را باعث آرامش و آسایش هر جامعه دانست و گفت :فقدان امنیت و سلامت باعث برهم خوردن تعادل جامعه می شود.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت : امنیت مقوله انفرادی نیست بلکه مشارکتی است و توسط همه آحاد جامعه محقق می شود و نیروی انتظامی وظیفه حفاظت از آن را بر عهده دارد.

سرهنگ آراوند نیروی انتظامی را نهادی دانست که مردم بیشترین ارتباط با آن دارند و گفت : این امر وظیفه ای سنگین را بر دوش این نهاد گذاشته است.

sokhanemardom 1601

sokhanemardom 1602

sokhanemardom 1603

sokhanemardom 1604

sokhanemardom 1605

sokhanemardom 1606

sokhanemardom 1607

sokhanemardom 1608

روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان دشتستان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه