جمعه, 30 مهر 1400 - Friday, 22 October 2021

سخن مردم" رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر برازجان از ایستگاهای یک و دو سازمان آتش نشانی بازدید کردند.

sokhanemardom 1134

به گزارش سخن مردم" رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر برازجان از ایستگاهای یک و دو سازمان آتش نشانی بازدید کردند و اعضای شورای شهر در روند مشکلات قرار گرفته و پیرامون این موضوع تبادل نظر کردند.

ساحل تنگستانی رئیس شورا در این جلسه ضمن تقدیر از خدمات مجموعه آتش نشانی و ایثارگری این مجموعه در تمام مسائل بحرانی شهر عنوان نمودند: این مجموعه با توجه به حساسیت ماموریت ذاتی خود می بایست نیروهای ورزیده ، آموزش دیده و تخصصی در حوزه بحران فعالیت نماید و به هیچ عنوان از نیروی غیر تخصصی استفاده نکنید.

در ادامه رئیس شورا با توجه به وسعت و جمعیت شهر برازجان اعلام نمود: شهر برازجان نیاز به یک ایستگاه آتش نشانی جدید در محلات شرقی برازجان دارد و این امر می بایست هرچه سریعتر در دستور کار شهرداری و شورا قرار گیرد و این موضوع مستلزم درخواست شهرداری و تصویب و تخصیص بودجه مناسب برای سال آینده می باشد.

محراب بنافی رئیس کمیسیون خدمات شهری اظهار داشت: بنده و اعضای شورا در راستای تکریم پرسنل خدوم آتش نشانی قبل از ۷ مهر روز آتش نشانی خدمت شما حضور یابیم و پیشاپیش این روز را به شما و همکاران دلسوزتان تبریک عرض کنیم.

ایشان کمبودهای در آن سازمان متذکر و اعلام داشتند: با توجه به ماموریت خطیر آتش نشانی در این شرایط کرونایی این مجموعه می بایست البسه ، ماسک ، گان و... مجهز باشد و سوالاتی پیرامون این موضوع از مدیر عامل سازمان پرسیداند تا شورا در روند فعالیت‌های این سازمان قرار گیرد و تصمیمات مقتضی اتخاذ گردد.

بنافی نماینده شورای شهر در سازمان آتش‌نشانی با بیان اینکه اعضای شورا در کنار مجموعه آتش نشانی است عنوان نمودند همه ما در یک مجموعه هستیم و برای خدمتگزاری هرچه بهتر به مردم ، همیشه و همه جا آماده ایم.

سید خدیجه حسینی عضو شورای اسلامی شهر در این جلسه ضمن خداقوت خدمت رئیس سازمان آتش نشانی و همکاران از میزان بودجه سازمان و تخصیص اعتبارات سوالاتی داشتند.

محمد علی عباسی مدیرعامل سازمان آتش نشانی گفت: ضمن تقدیر و تشکر از شما اعضای محترم شورا که به سازمان آتش نشانی تشریف آورده‌اید و با حضورتان باعث دلگرمی و امید برای بنده و سازمان شده‌اید.

وی افزود: در زمان مدیریت بنده هیچ کدام از نیروهای سازمان آتش‌نشانی به شهرداری نرفته‌اند و شدیدا مخالف این کار هستم و اجازه انتقال نیروی سازمان آتش‌نشانی به شهرداری یا سایر سازمان‌ها نداده ام و با بیان نمودند در حال حاضر کمبود نیرو داریم و باید فکر اساسی برای این موضوع کرد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی ادامه داد؛ اوایل کرونا ، متاسفانه مشکل لباس ، ماسک ،گان و... داشتیم ولی در حال حاضر اوضاع بهتر شده و از گروه‌های جهادی تقدیر و تشکر کردند.

وی اضافه کرد: این سازمان خودروها مختلفی دارد و اما هزینه خرید خودرو و تجهیزات جدید بسیار سنگین است و می بایست در بودجه سال آینده مبلغ قابل توجهی برای این موضوع اختصاص یابد

در این جلسه اعضای شورا با بیان اینکه مصوبه‌ای جهت حل مشکلات نیروی انسانی، تجهیزات آتش نشاني ، احداث ایستگاه شماره ۳ خواهند داشت خواستار پیگیری تمام کمبودها توسط رئیس سازمان تا حصول نتیجه شدند.

sokhanemardom 1130

sokhanemardom 1131

sokhanemardom 1132

sokhanemardom 1133

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه