دوشنبه, 04 بهمن 1400 - Monday, 24 January 2022

دردویست و چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان دشتستان مطرح شد:

فرمانداردشتستان:چگونگی بازگشایی مدارس منوط به دستورالعمل های ستاد ملی کرونا است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان:درهفته دولت بسیاری از روستاها تحت پوشش نسل 3 و 4 اینترنت قرار گرفتند

سخن مردم" دویست و چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان دشتستان با حضور اعضاء برگزار گردید .

IMG 7978

به گزارش سخن مردم ، فرماندار دشتستان در دویست و چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان گفت : اگر به دنبال جامعه ای پویا و آینده شهرستان هستیم باید با آموزش و پرورش تعامل و همکاری داشته باشیم .

فتح اله نوروزی تعامل سازنده را عامل موفقیت دانست و گفت : برای پیشرفت شهرستان آموزش و پرورش به تنهایی قادر به انجام وظایف نیست و همه دستگاه ها باید باهم و هدفمند همکاری لازم را داشته باشند و به نوعی این تعامل را وظیفه ذاتی خود بدانند .

IMG 7968

وی چگونگی بازگشایی مدارس را منوط به دستورالعمل های ستاد ملی کرونا دانست و افزود : نحوه برگزاری کلاس ها طبق دستورالعمل های ستاد ملی کرونا می باشد و در این زمینه باید زیرساخت های لازم جهت تشکیل کلاس ها به روش های اعلام شده فراهم نمود .

فرماندار دشتستان همراهی بخشداران را در زمینه بازگشایی مدارس ضروری دانست و گفت : بخشداران با همراهی دهیاران و شهرداری های شهرستان باید آماده هرگونه همکاری در این زمینه باشند و در این راستا باید با آموزش و پرورش همکاری نمایند .

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان دشتستان خاطرنشان کرد : در بحث اینترنت شهرستان پروژه های خوبی در هفته دولت افتتاح شد و شاهد هستیم که بسیاری از روستاها تحت پوشش نسل 3 و 4 اینترنت قرار گرفتند و در خصوصی برگزاری کلاس های مجازی و آنلاین بسیاری از مشکلات رفع شده است .

فتح اله نوروزی همراهی خانواده ها را در شیوه های آموزشی جدید ضروری دانست و گفت : برای موفقیت های بیشتر در زمینه تدریس فضای مجازی باید با همراهی خانواده ها در کنار فرزندان نسبت به روش های تدریس نوین گام برداریم و این همراهی می تواند بسیاری از مشکلات در تدریس آنلاین را مرتفع نماید .

IMG 7958

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان نیز در این جلسه خاطرنشان کرد : ابلاغ بسیاری از نیروهایی که وضعیت اشتغال آنان مشخص می باشد صادر گردیده و یا در حال صدور می باشد و فقط باتوجه به نامعلوم بودن وضعیت نیروهای خرید خدمات هنوز اقدامی در این خصوص صورت نگرفته است .

سهراب باقری خاطرنشان کرد : بسیاری از دانش آموزان در سامانه سناد ثبت نام شده اند و تعدادی کمی از دانش آموزان که در امتحانات تغییر رشته یا کسب حدنصاب رشته و یا شهریورماه شرکت داشتند ثبت نام نشده اند که با اعلام نمرات و صدور کارنامه ، آنان نیز در حال ثبت نام می باشند .

وی برنامه ریزی را اولویت اصلی ستاد پروژه مهر دانست و گفت : با برنامه ریزی های صورت گرفته در کمیته های مختلف ستاد پروژه مهر سعی در بازگشایی مدارس با حداقل مشکلات را داریم .

IMG 7981

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان در خصوص برگزاری کنکور در سطح شهرستان گفت : خوشبختانه کنکور سراسری با رعایت تمامی شیوه نامه های بهداشتی برگزار گردید و قبل از هر آزمون ، حوزه های برگزاری ضدعفونی می گردید و ماسک و ژل ضدعفونی در اختیار داوطلبین قرار می گرفت .منبع خبرروابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان دشتستان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه