یکشنبه, 03 مهر 1401 - Sunday, 25 September 2022

سخن مردم"دکتر نویدی فرد جایگاه شهیدان راه سلامت را رفیع دانست و گفت: بی تردید نام و یاد شهدای سلامت و خاطره از خودگذشتگی و ایثار آنان همانند سایر شهدای ایران اسلامی در اذهان مردمان قدرشناس این سرزمین ماندگار خواهد شد.

Untitled 1

به گزارش سخن مردم" به نقل ازروابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهر؛ مدیر و کارکنان مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهر با حضور در گلزار شهدا گناوه و قرائت فاتحه بر سر تربت پاک شهیده زهرا عبدالهی اولین بانوی شهید مدافع سلامت استان نسبت به مقام والای ایثارگر راه خدمت ادای احترام کردند.

sokhanemardom 446

دکتر زهرا نویدی فرد مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر در این مراسم با اشاره به خدمات ارزشمند شهیده راه سلامت گفت: از دست دادن کسانی که با تخصص، مجاهدت و ایثار خود جان بسیاری از انسان ها را نجات می دهند بسیار باعث تاثر و تاسف است و فقدان این عزیزان آسیب و لطمه جدی به خدمات حوزه سلامت وارد می کند.

دکتر نویدی فرد جایگاه شهیدان راه سلامت را رفیع دانست و گفت: بی تردید نام و یاد شهدای سلامت و خاطره از خودگذشتگی و ایثار آنان همانند سایر شهدای ایران اسلامی در اذهان مردمان قدرشناس این سرزمین ماندگار خواهد شد.

مدیر درمان تامین اجتماعی افزود: امیدواریم که با رعایت موارد بهداشتی و جدی گرفتن مخاطرات ویروس کرونا دیگر شاهد از دست دادن هیچ هموطنی به خصوص تلاشگران حوزه سلامت نباشیم.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه