یکشنبه, 03 مهر 1401 - Sunday, 25 September 2022

سخن مردم: به مناسبت هفته ملی مهارت ،مهندس نوروزی فرماندار دشتستان با روسای مراکز فنی و حرفه ای آقای توسلی مسئول برادران وشبنم برازجانی مسئول واحدخواهران فنی وحرفه ای شهرستان دشتستان دیدار کردند.

sokhanemardom 432

به گزارش سخن مردم: این دیدار با حضور معاونین عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری به مناسبت هفته مهارت آموزی صبح روز شنبه ۴ مردادماه برگزارشد،ودرادامه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

نوروزی فرماندار دشتستان در دیدار روسای مراکز فنی و حرفه ای شهرستان مطرح نمودند: از ظرفیت های شهرستان در راستای تقویت مهارت آموزی استفاده خواهیم کرد.

وی افزود: آموزش مهارت در کیفیت برنامه ها و فعالیت ها تاثیر گذار است، در تدوین سند مهارت شهرستان تسریع گردد.

در این دیدار نمایندگان مراکز آموزشی آزاد فنی و حرفه ای نیز حضور داشتند.

آقای توسلی در این دیدار ضمن تبریک هفته ملی مهارت وتشکرازفرمانداردشتستان وهیئت همراه ،گزیده ای از دوره های مهارت آموزی که توسط مربیان باتجربه آموزش داده می شود اشاره نمود.

وی درادامه افزود:مرکز دشتستان از دو حوزه خواهران و برادران تشکیل شده است و همچنین نمایندگی هایی فعال در بخش های سعدآباد، آبپخش و شبانکاره هم وجودداردکه آموزشهای لازم داده می شودولی مرکز ثابت دربرازجان است.

ایشان با بیان اینکه در سال گذشته با ۶۰۰ هزار نفر ساعت آموزش در واحد خواهران و برادران فنی و حرفه ای دشتستان بالاترین آمار آموزش در استان را داشتیم اظهارداشت:،بیشترین آموزشات ما برای بانوان در این مرکز، آموزش مشاغل خانگی است و هدف ما اطلاع رسانی و تشویق افراد برای ایجاد شغل و کسب درآمد در خانه است.

آقای توسلی درپایان گفت:ما نیز جهت کمک به ریشه کن شدن این بیماری از سال ۹۸ تا کنون زیر نظر شبکه بهداشت و درمان تولید ماسک در ۳ کارگاه فنی و حرفه ای داشته ایم.

شمیم برازجانی نیزگزارشی از واحد خواهران رابیان واظهارداشت:از نیمه دوم اردیبهشت که اجازه فعالیت به فنی و حرفه ای داده شد، آموزش ها را در دو مرکز بصورت مجازی و عملی شروع کردیم و دوره های عملی با حضور ۲ الی ۳ نفر برگزار می شود.

ایشان بیان نمود:مرکز بانوان دارای ۵ مربی دررشته های مختلف می باشد وسعی شده است با فرستادن مربی به مناطق روستایی وعشایر جهت کسب وکاربه بانوان کمک شود.

sokhanemardom 433

sokhanemardom 434

sokhanemardom 435

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه