سه شنبه, 14 تیر 1401 - Tuesday, 05 July 2022

سخن مردم : رزمایش وحدت یادمان شهدای مدافع سلامت استان بوشهربه صورت رژه خودرویی در سطح شهر برازجان برگزارشد.

به گزارش سخن مردم : یادمان شهدای مدافع سلامت استان بوشهر به صورت رژه خودرویی در سطح شهر برازجان با همکاری فرمانداری، نیروی انتظامی منطقه دشتستان؛ پلیس راهور؛ پایگاه بسیج سپاه جوادالائمه دشتستان و شبکه بهداشت ودرمان دشتستان بعدازظهر سه شنبه 31 تیرماه از محل میدان دژ ( مشیرالملک) برگزارشد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان با اعلام این خبر اظهار داشت: هدف از برگزاری این رزمایش، تجلیل از مقام شامخ شهدای مدافع سلامت و یادآوری و هشدار به مردم به جهت اینکه بیماری کرونا همچنان وجود دارد و شهروندان پروتکل‌های بهداشتی را تا رسیدن به یک درمان قطعی یا واکسن رعایت کنند.

ماریا خویش دوست تصریح کرد: باید به خاطر داشته باشیم که همواره پیشگیری بهتر از درمان است و در حال حاضر این بیماری هیچ‌گونه درمان قطعی ندارد و تنها راه مقابله با آن، پیشگیری و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک است.

وی افزود: متأسفانه با شیوع بیماری کرونا و پس از چند ماه مبارزه نفس‌گیر، کادر بهداشت و درمان خسته شده‌اند و تعداد مراجعات و بستری‌ها افزایش‌یافته است و خواسته ما از مردم این است که موارد پیشگیری از این ویروس خطرناک را به‌طور کامل رعایت کنند.

خویش دوست خاطرنشان کرد: کادر درمانی استان و شهرستان در ایام شیوع کرونا واقعاً سنگ تمام گذاشته‌اند و جانانه تلاش کرده‌اند و تقدیم شهدای عزیز کادر درمانی در استان و شهرستان، خود دلیلی صادق بر این مدعاست.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان ابراز داشت: خواهش ما از مردم این است توصیه‌های بهداشتی نظیر استفاده از ماسک، پرهیز از حضور در تجمعات و بهداشت فردی را رعایت کنند تا این بیماری خطرناک دامن‌گیرشان نشود.

خویش دوست افزود: قطعاً با همکاری مردم با کادر بهداشت و درمان و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، مبارزه با این بیماری آسان‌تر می‌شود و ان‌شاءالله شاهد شکست آن خواهیم بود.

خودروهای حاضر در رزمایش از تمامی معابر اصلی و سطح شهر برازجان رژه رفتند و برای فرهنگ‌سازی میان تعدادی از شهروندان نیز ماسک توزیع شد.

استان بوشهر از بدو شیوع بیماری کرونا پنج شهید مدافع والامقام سلامت تقدیم کرده است.

IMG 0392IMG 0397IMG 0398IMG 0402IMG 0409IMG 0421IMG 0429IMG 0443IMG 0450IMG 0451IMG 0457IMG 0469IMG 0475IMG 0482IMG 0490IMG 0493IMG 0505

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه