یکشنبه, 03 مهر 1401 - Sunday, 25 September 2022

به گزارش سخن مردم : امام جمعه برازجان به مناسبت ۲۶ تیرماه سالروز تأسیس شورای نگهبان پیامی را صادر کرد.

sokhanemardom 330

سخن مردم : متن پیام وی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

۲۶تیرماه سالروز تشکیل نهاد شورای نگهبان به دنبال صدور فرمان تاریخی معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) را گرامی می‌دارم.

امام انقلاب فرمودند: «نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد

امروز شورای محترم نگهبان به عنوان اصلی‌ترین نهاد تصفیه‌کننده نظام مقدس جمهوری اسلامی از ناخالصی ها و نامحرمان است که به دنبال نفوذ در بدنه حاکمیت و ضربه زدن به پیکره نظام اسلامی هستند.

شورای نگهبان در طول فعالیت خود سدی محکم در مقابل نفوذ خائنین و معاندین در نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و الحمدلله تاکنون از این وظیفه خطیر سربلند بیرون آمده است.

به همین علت در شرایط کنونی هجمه ها و حملات زیادی از سوی معاندین و مخالفین نظام اسلامی و رسانه‌های بیگانه علیه این نهاد مقدس و انقلابی صورت گرفته تا بتوانند افکار عمومی جامعه را نسبت به آن بی اعتماد و بدبین نمایند.

بصیرت انقلابی ایجاب می کند نیروهای مومن و وفادار به انقلاب این حربه دشمنان را بطور کامل شناسایی و در راستای تنویر و بصیرت افزایی افکار جامعه تلاش نمایند.

سالروز تشکیل این نهاد مهم و اساسی را به دبیر آن حضرت آیت الله جنتی «دامت برکاته» و سایر اعضای محترم و ملت شریف، بصیر و انقلابی تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون همه عزیزان را از خداوند متعال خواهانم.

حسن مصلح

امام جمعه برازجان

۲۵تیرماه 1399

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه