یکشنبه, 03 مهر 1401 - Sunday, 25 September 2022

سخن مردم" مدیر کل ارتباطات بوشهر در دیدار با نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: با تلاش های صورت گرفته توسط اداره کل ارتباطات کیفیت ارتباطات شهرستان دشتستان در حال توسعه و تقویت می باشد.

sokhanemardom 284

به گزارش سخن مردم" سملیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در نشست با رضایی نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تلاشهای اداره کل ارتباطات برای توسعه پوشش ارتباطی در روستاهای شهرستان دشتستان افزود: استفاده از فناوری اطلاعات در راستای خدمت بیشتر به مردم موجب ارتقاء رضایتمندی آحاد جامعه بوده و مسیر خدمت رسانی را هموارتر می نماید.

مدیر کل ارتباطات بوشهر با ارائه گزارشی از وضعیت ارتباطی در شهرستان دشتستان گفت: شهرستان دشتستان به دلیل وسعت، تعداد زیاد روستاها و عدم وجود پهنای باند کافی جهت توسعه پوشش همراه و اینترنت توسط اپراتورها در برخی مناطق، از اهمیت ویژه ای برای اجرای طرح های ارتباطاتی برخوردار است.

سملیان تصریح کرد: ایجاد پوشش همراه، راه اندازی سایت های نسل سوم، ارتقاء سایت های نسل دوم به نسل سوم در روستاها، اجرای فیبر نوری و بهره برداری از تلفن ثابت از پروژه های اجرا شده در شهرستان دشتستان است.

وی افزود: واگذاری دستگاه خودپرداز ATM به روستاها، واگذاری سرویس اینترنت به مدارسی که فاقد این سرویس هستند شامل: 110 مدرسه شهری و 145 مدرسه روستایی، اجرای تقویت کننده ارتباطات و اجرای فیبر نوری از جمله پروژه های در حال اجرا در این شهرستان هستند.

در ادامه رضایی نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی با بیان نقش مهم اداره کل ارتباطات و فناوری اطاعات در بین دستگاه های اجرایی استان، از فعالیت های صورت گرفته توسط این اداره کل در شهرستان دشتستان قدردانی و تشکر بعمل آورد.

روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه