دوشنبه, 11 مهر 1401 - Monday, 03 October 2022

ابوالفضل قاسمی / سخن مردم" کتاب از شلمچه تا تکریت عراق اثر آزاده سرافراز حاج محراب بنافی رتبه برتر کشوری را در بین 180 اثر دفاع مقدس به دست آورد.

IMG 0120

به گزارش سخن مردم" در همایشی که در تهران به میزبانی بنیاد شهید انقلاب اسلامی برگزار شد ، در میان ۱۸۰ اثر دفاع مقدس کتاب از شلمچه تا  تکریت عراق اثر آزاده سرافراز حاج محراب بنافی رئیس شورای اسلامی شهر برازجان بعنوان اثر برگزیده انتخاب و جایزه سال را به خود اختصاص داد.

IMG 0141

آزاده سرافراز حاج محراب بنافی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار سخن مردم در خصوص مطالب ارزشمندی که در این کتاب آمده است گفت: در این کتاب خاطرات اسرای ایرانی که در عملیات کربلای ۴ در شلمچه به اسارت نیروهای بعثی عراق در آمدند و شکنجه هایی که در زندان تکریت تحمل نمودند بیان شده است.

همچنین خاطرات تلخ و شیرین بصورت داستانی بیان شده و صحنه های دلخراشی که خود با آن روبرو بودم به رشته تحریر در آمده است .

ایشان در ادامه گفت: در جایی دیگر گفته های یک افسر عراقی را که کاملا با زبان فارسی آشنا بوده و لب مرزها با اسرای ایرانی مصاحبه می کرده و برای اعتراف گرفتن از اسرا چه شکنجه هایی را انجام می داده که در صفحات آخر کتاب کاملا به چاپ رسیده است.

خواندن این کتاب اشک را از انسان جاری و خباثت و خیانت نیروهای بعثی عراق را کاملا آشکار می سازد.

نشریه مردم جنوب و پایگاه خبری سخن مردم این موفقیت را به آزاده سرافراز جناب آقای حاج محراب بنافی تبریک عرض نموده و موفقیت ایشان را از درگاه ایزد منان خواهان است.

حاج محراب بنافی آزاده و جانباز هشت سال دفاع مقدس ونویسنده کتاب از شلمچه تا تکریت عراق در عملیات کربلای 4 ، سال 1365 اسیر شد، و چهار سال مفقود الاثر بود.

IMG 0123

IMG 0112

IMG 0132

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه