یکشنبه, 03 مهر 1401 - Sunday, 25 September 2022

سخن مردم "همزمان با دهه کرامت صبح روز دوشنبه (۹ تیرماه) کاروان خدام آستان مقدس رضوی به همراه پرچم متبرک امام رضا (علیه السلام) در قالب کاروان «زیر سایه خورشید» فضای شهرستان کنگان را عطر آگین نمودند .

کنگان0

خادمین حرم امام هشتم(ع) با حضور در گلزار شهدای گمنام شهرستان به مقام شامخ شهدا ادای احترام نمودند.

درادامه سرود امام رضا( ع) توسط گروه سرود نجم الهدی هیئت لوا زهرا کنگان در حضور خدام اجرا شد و از این عزیزان که متشکل از نوجوانان بودند تجلیل شد.

کنگان11

به گزارش سخن مردم "خدام رضوی پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در حسینیه ثارالله سپاه با حضور در منزل شهید علی رنجبری وضمن دیدار با مادرشهید از مقام شامخ ایشان تجلیل و با آرمانهای شهید والامقام تجدید میثاق نمودند.

در ادامه با حضوردر بیمارستان حضرت امام خمینی(ره)شهرستان کنگان از رئیس شبکه بهداشت و درمان وریاست بیمارستان و همچنین ۱۶ نفراز فداکاران و تلاشگران و مدافعان سلامت مردم در حوزه مبارزه با ویروس کرونا اهم ازکادر درمانی و پرستاری و همچنین نیروهای شبکه بهداشت درمان طی آیینی تجلیل و با اهدای هدایایی از طرف آستان قدس رضوی از این عزیزان تقدیر شد .

در پایان رئیس بیمارستان گزارشی از وضعیت درمان در شهرستان راارائه نمود.

همچنین خدام عزیز با حضوردرمنزل یکی از مددجویان قرآنی شهرستان کنگان که خانواده اکثراً مربی قرآن بودند از مادر خانواده و فرزندان تجلیل به عمل آمد.

کنگان 2

در پایان خدام کاروان زیر سایه پرچم رضوی با حضور در روستای شیرینو از توابع کنگان مورد استقبال گرم مردم روستا قرار گرفتند و با حضوردرمنزل شهید بلوچی از خانواده شهید تقدیر شد.

کنگان4

همچنین باحضوردرخانواده ای که فرزندنوجوانشان متاسفانه براثر تصادف فلج ودچار معلولیت شده بود عیادت کردند وضمن آرزوی سلامتی ازوی تقدیر نمودند.

بنابراین گزارش چند سالی است که همزمان با دهه کرامت و دهه اول ماه ذی‌العقده که روز نخست آن با ولادت حضرت معصومه(سلام الله علیها) و پایان آن نیز با ولادت حضرت علی بن موسی‌الرضا(علیه السلام) همزمان است، خدام حرم مطهر رضوی به استان‌هاو شهرهای مختلف سفر می‌کنندکه امسال هم استان بوشهر معطر به شمیم بوی حرم رضوی شد.

کنگان1

خبر و رسانه کانون های خدمت رضوی استان بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه