سه شنبه, 14 تیر 1401 - Tuesday, 05 July 2022

سخن مردم"همزمان با سالروز ولادت فرخنده ثامن الحجج امام رضا(ع)و دهه کرامت، بندر گناوه معطر به بوی حضورخادمین رضوی در قالب کاروان زیر سایه خورشید معطرشد.

گناوه4

به گزارش سخن مردم"خدام رضوی که پرچم متبرک بارگاه امام رضا (ع) را در دست داشتند، در آغاز سفر خود به شهر گناوه در شهدای گمنام حاضر شدند و با آرمانهای شهدا تجدید میثاق کردند.

گناوه5

و درادامه باحضور در کنار مزار پاک ذاکر اهل بیت مرحوم کربلایی حسن توزی، ذکر مصیبت کردند و به رسم یادبود به خانواده مرحوم هدایای تبرکی اهدا کردند.

گناوه 1

خدام در روزی که منتسب به روز امامزادگان بود امامزاده سلیمان بن علی را زیارت کردند و در حسینیه این امامزاده از آنان استقبال شد.

گناوه6

همچنین خادمین رضوی با حضوردرشهرداری گناوه ومراسم تقدیراز پاکبانان و عزیزان زحمت کش فضای سبز به آنان هدایای تبرکی تقدیم کردند.

گناوه8

گناوه 7

کارگاهای تولید ماسک در گناوه که توسط گروه جهادی خاکریز ، مسجد امیرالمومنین و فاطمیه راه اندازی و مدیریت می شود میزبان خادمین حرم رضوی بودند .

گناوه 2

در حسینیه ثارالله هم طی مراسمی با حضور مسئولین از مدافعین سلامت تقدیر شد .

مراسم ازدواج هشت زوج جوان رضوی باخطبه خوانی و مولودی خوانی خدام رضوی «با اجازه امام رضا(ع)؛ بله»برگزارشد.

مراسم عقد ازدواج زوجهای گناوه ای با حضور خادمین حرم امام هشتم(ع) و زیر سایه پرچم رضوی برگزار شد. در این مراسم که عنوانش «با اجازه امام رضا(ع)؛ بله» بود، قرائت خطبه عقد توسط خدام حرم رضوی در سایه‌سار پرچم امام مهربانی‌ها انجام گرفت.

گناوه 3

گناوه9

این مراسم که با قرائت صلوات خاصه امام رضا(ع) آغاز شد ،حضور پرچم متبرک گنبد نورانی امام رئوف، معنویت ویژه‌ای به مراسم عقد ازدواج این زوجهای جوان بخشید وزیر سایه پرچم رضوی، میثاق‌نامه زندگی امام رضایی را امضا کردند.

خدام رضوی سپس یا حضوردربندرریگ باخانواده جوان ناکام مرادپور ابراز همدردی کردند.

و درپایان از مدافعین سلامت بندرریگ توسط خدام رضوی تجلیل شد.

 خبر و رسانه کانون های خدمت رضوی استان بوشهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه