سه شنبه, 14 تیر 1401 - Tuesday, 05 July 2022

سخن مردم ، نائب رییس شورای اسلامی شهر برازجان گفت: با توجه به محروم بودن محله حسین آباد به بسیاری از امکانات ماهیانه از این محله بازدید و مشکلات را ثبت و در جهت رفع این مشکلات تمام تلاش خود را به کار میگیرم.

sokhanemardom 0

به گزارش سخن مردم ، مهدی نیکنام با اشاره به پیگیری های خود طی دو سال جهت رفع مشکل و ساماندهی ساختمان رها شده خیابان دانشگر حسین آباد اظهار کرد: در حال حاضر قریب به دو سال است که با فرمانداری دشتستان ، شورای تامین و دانشگاه علمی کاربردی جهت ساماندهی این مکان مکاتباتی داشته ام اما تاکنون هیچ گونه اقدامی در این راستا صورت نگرفته است.

نیکنام با ابراز تاسف از وجود این مکان که پاتوقی امن برای معتادین شده بیان کرد: کنجکاوی کودکان و نوجوانان از برداشتن و استفاده سرنگ های مبتلایان می تواند مشکلات فراوانی را در حوزه سلامت برای اهالی این محله به وجود آورد.

نائب رییس شورای اسلامی شهر برازجان افزود: فیلترهای سیگار، فضولات حیوانی و انسانی و سرنگ های مبتلایان همگی دست به دست هم داده تا جان شهروندان حسین آباد را به خطر بیاندازد.

وی از مسئولین دانشگاه علمی کاربردی شهرستان و استان ، فرمانداری ، شورای تامین و امام جمعه برازجان خواستار رفع این مشکل در محله حسین آباد شد.

sokhanemardom 1

sokhanemardom 2

sokhanemardom 3

sokhanemardom 4

sokhanemardom 5

sokhanemardom 6

sokhanemardom 7

sokhanemardom 8

sokhanemardom 9

sokhanemardom 10

sokhanemardom 11

sokhanemardom 12

sokhanemardom 13

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه