شنبه, 09 مهر 1401 - Friday, 30 September 2022

سخن مردم : رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: با توجه به تصمیم‌گیری ستاد کنترل کرونای شهرستان دشتستان نماز عید فطر در این شهرستان در مساجد با رعایت پروتکل بهداشتی اعلام‌شده برگزار می‌گردد.

Screenshot 2020 05 23 دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

به گزارش سخن مردم : ماریا خویش دوست در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان افزود: تمامی نمازگزاران جهت حضور در مساجد باید از ماسک استفاده کنند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان تأکید کرد: افرادی که دارای علائم بیماری تنفسی، تب و یا گوارشی می‌باشند، از حضور در مساجد خودداری کنند.

وی تصریح کرد: نمازگزاران قبل از ورود به مسجد، وضو را در منزل انجام دهند از آبخوری و آب‌سردکن‌های موجود در مساجد استفاده نکنند.

000 5646f271

خویش دوست اظهار داشت: نمازگزاران از مهر، سجاده، تسبیح و چادر شخصی استفاده کنند و از گرفتن تراکت‌های تبلیغاتی و بسته‌های تبرکی و همچنین ادعیه از اشخاص خودداری و قبل از برگزاری نماز عید فطر ترجیحاً نسبت به تهیه دعای قنوت اقدام کنند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان با بیان اینکه نماز عید فطر در تمامی بخش‌های شهرستان به جز بخش سعدآباد، در مساجدی که از قبل توسط هیئت‌امنای مساجد مشخص‌شده‌اند، برگزار خواهد شد گفت: نمازگزاران حداقل فاصله یک تا دو متر را در نماز باید رعایت کنند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه