یکشنبه, 03 مهر 1401 - Sunday, 25 September 2022

سخن مردم"شهردار خارگ : شرایط ویژه امسال مانع حمایت از فلسطین و مظلومان جهان نخواهد شد

عبدالحمید صفایی شهردار خارگ2

به گزارش سخن مردم"عبدالحمید صفایی ؛ شهردار خارگ به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس پیامی صادر کرد .

متن پیام ایشان بدین شرح است :

بسمه تعالی

روز قدس، به فرمایش حضرت امام (ره)، روز حیات اسلام است.

روز جهانی قدس، روز نمایش وحدت و یکپارچگی جهان اسلام در حمایت از قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین است؛ روزی که نماد صف بندی آزادی خواهان و عدالت طلبان جهان در مقابل غاصبان و اشغالگران صهیونیست است.

امام راحل با تعیین روز جهانی قدس مسیر وحدت و انسجام، دشمن‌شناسی صحیح و ادبیات مقاومت را مشخص و عمق راهبردی گفتمان مقاومت را به زیبایی ترسیم نمود و این آینده‌نگری، تأمین و تضمین ادامه حیات رژیم صهیونیستی را به خطر انداخت و موجب بیداری جهانی و در هم شکستن هیمنه پوشالی رژیم غاصب صهیونیسم و حامیان آن شد.

ملت ایران و مسلمانان و غیرتمندان سراسر جهان، با توجه به فرمان تاریخی بنیانگذار فقید نظام جمهوری اسلامی، هر سال در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان، با برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس، از آرمان‌های الهی و انسانی مردم مظلوم فلسطین، حمایت کرده اند. این بار نیز مردم فهیم ایران اسلامی متناسب با شیوه‌های منطبق با شرایط کنونی کشور و شیوع ویروس کرونا که موجب عدم برپایی راهپیمایی گردیده است اما به طرایق مختلف فریاد دادخواهی خود را به گوش جهانیان خواهند رساند و درد مشترک تمام عدالت طلبان را یادآور خواهند شد و روز قدسِ امسال را به یکی از برجسته‌ترین و ماندگارترین روز‌های حمایت از آرمان مردم فلسطین تبدیل خواهند کرد تا اشغالگران سرزمین فلسطین و هم پیمانان و حامیان آنان بدانند که به حق «فلسطین، پاره تن اسلام است

عبدالحمید صفایی

شهردار خارگ

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه