یکشنبه, 03 مهر 1401 - Sunday, 25 September 2022

سخن مردم"چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه مدیر مسئول هفته نامه مردم جنوب وهیئت تحریریه با سهراب باقری "مدیرآموزش وپرورش شهرستان دشتستان دیدارنمودند.

IMG 9461

مهین قاسمی به گزارش سخن مردم"سهراب باقری در این دیدار ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات به نقش رسانه ها در ادارات اشاره کرد و گفت : اصحاب رسانه چشم بینای جامعه هستند.

IMG 9474

وی به عدالت آموزشی در همه زمینه ها اشاره کرد و افزود : با همکاری اصحاب رسانه حوزه های

مسئولیتی گسترده تری را رونق خواهیم ‌داد و خدمتگزار همه مردم خواهیم بود.

IMG 9463

مدیرآموزش وپرورش با بیان اینکه معلم نقش مهمی در تربیت نیروی انسانی متعهد و کار آمد دارد، بیان کرد: در بینش دینی ما نیز معلم ادامه دهنده ی راه انبیا بوده و نقش روشنگری در جامعه را دارد .

ایشان به رعایت پروتکل های بهداشتی دانش آموزان در دوره بازگشایی مدارس اشاره کرد و گفت : هیچ اجباری برای حضور دانش آموزان در مدارس وجود ندارد و تنها با توجه به صلاح دید شورای مدارس و برای رفع اشکال می توانند حضور یابند.

حبیب قاسمی مدیر مسئول هفته نامه مردم جنوب وپایگاه خبری سخن مردم"در ادامه ضمن عرض تبریک به آقای باقری گزارش کوتاهی از فعالیت هفته نامه مردم جنوب و پایگاه خبری تحلیلی سخن مردم بیان نمود و به همکاری هر چه بهتر و بیشتر رسانه با آموزش و پرورش تأکید کرد.

ایشان درادامه گفت:ارتباط رسانه ما با آموزش وپرورش دردوره قبل بسیارخوب بوده است بطوریکه ما،هر هفته با یک مدرسه ،چاپ تصاویر دانش آموزان ممتاز،وهمچنین پوشش اخبارآموزش وپرورش ومراسمات مدارس راداشته ایم.ودر این دوره هم مانند گذشته در خدمت آموزش و پرورش ومدارس تابعه آن خواهیم بود.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه