یکشنبه, 13 آذر 1401 - Saturday, 03 December 2022

سخن مردم"شیوع ویروس منحوس کرونا در جامعه، ارزش وجودی مدافعان سلامت، این فرشتگان نجات را بیش از گذشته عیان کرده است.

گزارش:فاطمه قاسمی

IMG 9710

بی شک این روزها شاهد جانفشانی های بی نظیری از سوی سفید پوشان حوزه سلامت جامعه هستیم.

به گزارش سخن مردم"امروز یکی از این فرشتگان خانم تنتا نوروزیان رئیس مرکز بهداشتی کره بند که خود"فرزند جانباز سهراب نوروزیان" است ویقینا مثل پدر که درعرصه جنگ فعال بود او نیزپاجای پای پدرگذاشت ودرجبهه ای دیگر که کاری کمترازدوران دفاع مقدس نیست و با رسالت وتعهد سنگینی که در قبال سلامت مردم روستاهای تحت آن مرکزداشت مقاوم ایستاد وخدمت صادقانه نمود.

IMG 9715

خانم نوروزیان با وجود اینکه از بیماری آسم رنج می برد،اما در این راستا سلامتی خود را نیز در کف اخلاص گذاشت،سفیدپوشانی که تقاضا دارند مردم همچنان فاصله گذاری هوشمند را رعایت کنند.

خانم نوروزیان در خط مقدم مقابله با کرونا در هنگام طرح غربالگری روستاهای تحت آن مرکز به کرونا مبتلا وخود نیز جزءبیماران کرونایی شد.

ایشان با دعای خیر مردم پس از دو هفته بستری وجنگیدن بااین بیماریوگذراندن روزهای سخت دربیمارستان خلیج فارس بوشهربهبود یافت و مرخص شدوسرانجام با موفقیت این بیماری راشکست داد،وبه آغوش گرم خانواده اش برگشت.

IMG 9719

خانم نوروزیان ضمن تقدیروتشکر از مجموعه کادرپزشکی بیمارستان خلیج فارس استان بوشهرافزود: ازاین بیماری نترسیم  و در بین مردم استرس ایجاد نکنیم ،در رعایت بهداشت پیشگام باشیم وفاصله گذاری اجتماعی را جدی بگیریم تا بتوانیم با سلامت از این بحران عبورکنیم .

براساس این گزارش جاداردهمگی قدردان یک قهرمان سلامت باشیم که جان خویش را در دست می گیرد وبا فداکاری ،ایثارو برای خدمت به مردمش صادقانه تاپای جان می جنگد،به ویژه تلاش آنها در نجات جان بیماران کرونایی، همواره در یادها باقی خواهد ماند.

سفیدپوشانی که این روزها دورازخانواده صبر پیشه کرده‌اند و بر اساس وظیفه انسانی خود تنها به نجات جان مردم فکر می‌کنند، و یقینا امروزتمام اقشار از مسئولان تا مردم قدردان ایثار و تلاش مدافعان سلامت هستند.

امروز مردم قدرشناس خدمات کادر درمانی ها هستند و بیش از گذشته نسبت به سختی کار آن‌ها و خدماتی که این قشر برای جامعه دارد، آگاه شده‌اند.

 هفته نامه مردم جنوب و پایگاه خبری سخن مردم ضمن عرض خسته نباشید به جامعه پزشکی از درگاه ایزد منان برای همه این عزیزان خصوصا خانم نوروزیان آرزوی سلامتی و تندرستی می نماید وتقاضا می کند از همه ی هموطنان که درخانه بمانید ودراجتماعات شرکت نکنید وشستن دستها فراموش نشود تا بااین کار کمکی بزرگ به مجموعه مدافعان سلامت کرده باشیم .

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه