سه شنبه, 14 تیر 1401 - Tuesday, 05 July 2022

 

سخن مردم"جاودانی شهرداردالکی:مردم به صورت جد پای کار بودنداگرهمکاری مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر دالکی و دیگر ارگان ها نبود کنترل این بیماری هم ممکن نبود.

IMG 8293

IMG 8280

گزارش: اسماء بوستانی / عکاس: ابوالفضل قاسمی

به گزارش سخن مردم"شهردار دالکی در خصوص فعالیت های شهرداری در پیشگیری از انتقال این ویروس به مدیرمسئول مردم جنوب وپایگاه خبری سخن مردم می گوید: پدیده کرونا یک پدیده جانی بود، مجموعه شهرداری اولویت فعالیت خود را در این ایام سلامت شهروندان قرار داده و در جهت رفاه حال و سلامت شهروندان اقدامات ارزشمندی از سوی ستاد مقابله با ویروس کرونا در شهر دالکی انجام دادند.

ایشان درادامه می گوید:در ایام سخت ورود این ویروس به استان تمامی طیف های سیاسی و گروه های مختلف از جمله مردم جهت مقابله با این ویروس بر خاستند.

IMG 8273

غلامحسین پناه رئیس شورای شهردالکی با اعلام اینکه بزرگترین کارگاه تولید ماسک شهرستان در شهر دالکی مشغول به فعالیت بود افزود: ۱۸ نفر در این کارگاه مشغول به فعالیت بودند.

ایشان یکی از زیبایی های مقابله با ویروس کرونا را همدلی، همکاری و پای کار بودن مردم دانست و ادامه داد: عزیزانی چون شهرداری، بسیج، نیروی انتظامی و امام جمعه در راس این فعالیت ها بودند.

گفتگوی اختصاصی پایگاه خبری سخن مردم (( مردم جنوب)) رادر هفته نامه مردم جنوب وپایگاه خبری سخن مردم بزودی منتشر خواهد شد.

بر اساس این گزارش شهردار و رییس شورای اسلامی شهر دالکی از حضور حبیب قاسمی مدیر مسئول و همکاران هفته نامه مردم جنوب در دفتر شهردار دالکی تشکر کردند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه