جمعه, 08 مهر 1401 - Friday, 30 September 2022

سخن مردم""شهردار خارگ در پیامی اعیاد سوم شعبان؛ ولادت باسعادت حضرت امام حسین (ع) روز پاسدار و چهارم شعبان ولادت فرخنده حضرت ابوالفضل العباس(ع) روز جانباز را به عموم شهروندان شهید پرور خارگ، پاسداران و جانبازان غیور تبریک گفت.

صفایی شهردارخارگ

به گزارش سخن مردم" متن پیام ایشان به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

نامگذاری سالروز ولادت حضرت امام حسین(ع) به نام روز پاسدار و ولادت حضرت ابوالفضل العباس(س) به نام روز جانباز ، بنیان گذاری فرهیخته و تابناکی است که توانسته است با تاسی از آموزه های پر بار اسلامی و نهضت انسان ساز عاشورا در مسئولیت پذیری و پاسداری در راه دین و وطن موثر باشد و افقی روشن را در آتیه ی نظام مقدس جمهوری اسلامی ترسیم نماید.

پاسداران و جانبازان عزیز ایران اسلامی نمادی از حرّیت، آزادگی و مقاومت هستند و همواره در طول تاریخ انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و پس از آن توانسته اند به درستی مدافع مردم و میهن اسلامی مان باشند .

اینجانب فرا رسیدن ایام خجسته و پربرکت شعبانیه و مناسبت های فرخنده این ماه را به مردم شهید پرور جزیره خارگ و همچنین غیور مردان جانباز و ایثارگر و پاسدار همیشه پیروز و خانواده معظم شهدا، تبریک و تهنیت عرض می نمایم و عزت و سلامتی همگان را از خداوند منان خواستارم.

عبدالحمید صفایی

شهردار خارگ

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه