سه شنبه, 14 تیر 1401 - Tuesday, 05 July 2022

سخن مردم" رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان بمناسبت آغاز سال نو و بهار دل انگیز طبیعت پیامی صادر کرد

photo 2018 08 19 10 17 24

به گزارش سخن مردم" متن پیام بدین شرح است؛

بهار، یکی از باشکوه ترین جلوه های رحمانی در جهان هستی است که می توان با تماشای آن، راهی به سوی خدا یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست

فصلی نو که طبیعت ردای شکوفه بر تن می کند و انسان ها را به مهرورزی، گره گشایی و هم گرایی فرا می خواند.

نوروز حلقه پیوند بین میراث فرهنگ و تمدن ایران زمین با دین مبین اسلام است که واژه هایی چون صله ارحام، تفکر، نوآوری، سر زندگی، پاکی ، نظافت و تعاملات اجتماعی را معنا و مفهوم می بخشد و نوروز فرصتی است برای پناه بردن به دامن طبیعت و اینکه در اسرار آفرینش تامل و تعمق کنیم.

سال 98 با همه تلخی ها و شیرینی ها گذشت که تلخ ترین آن شهادت سردار دلها،حاج قاسم سلیمانی بود که به معنای واقعی کلمه دلهای مردم ایران و آزدیخواهان جهان را غمگین کرد.

در سال 98 تلاش کردیم خدمت رسانی به مناطق کمتر توسعه یافته بیشتر شود که بحمدلله توفیقات خوبی حاصل شد و در سال جدید نیز با جدیت تداوم خواهد یافت.

نوروز 99 با سالهای گذشته متفاوت است زیرا ویروس کرونا مهمان ناخوانده سرزمین ما شده و همگان باید آن را جدی بگیرند و با آن مقابله کنند و انشالله با رعایت دستورات بهداشتی در سفرها و مهمانی ها،نوروزی خاطره انگیز و بی خطر را سپری نمایند.

اینجانب نوروز 99 و آغاز بهار دل انگیز طبیعت را محضر ملت بزرگ ایران،دشتستانی های خوب و مهمان نواز و خونگرم و خانواده بزرگ نظام سلامت تبریک و تهنیت عرض نموده و برای همگان سالی پرخیر و برکت همراه با موفقیت و کامیابی از درگاه احدیت خواهان و خواستارم

ماریا خویشدوست برازجانی

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه