شنبه, 09 مهر 1401 - Friday, 30 September 2022

سخن مردم"سرهنگ فرهاد آراوند فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان در پیامی سال نو را به مردم ولایتمدار شهرستان دشتستان تبریک گفت:

نیروی انتظامی

به گزارش سخن مردم" متن پیام بدین شرح است:

یا مقلوب القلوب والابصار ، یا محول الحول و الاحوال ، حول حالنا الی احسن حال

بر چهره گل نسیم نوروز خوش است                          در صحن چمن روی دل افروز خوش است

حمد و سپاس بیکران خداوند یکتا را که بار دیگر توفیق درک آغاز نغمه حیات را با طلوع سال 1399 عنایت فرمود و به ما فرصت داد تا بتوانیم از الطاف بیکرانش ره توشه ای بر گیریم و در ظل توجهات حضرت بقیه الله الاعظم و تحت زعامت رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله الع ظمی امام خامنه ای (مدظله العالی ) مفتخر به خدمتگزاری در جامعه اسلامی باشیم .

بار دیگر موهبت الهی گستره مهر زمین را به سرسبزی و خرمی آراست و سالی دیگر فرارسید تا حیاتی نو و شکوفایی دوباره بعنوان سرآغاز مجدد زندگی بشر قرار دهد. پس چه نیکوست که ما نیز همگام با آهنگ لطیف بهاری دستی بر کالبد جسم و جان خود کشیده و ب ا بهار بهاری شویم. فرماندهی انتظامی شهرستان دشتستان حلول سال 1399 که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به مردم ولایتمدار شهرستان دشتستان تبریک عرض می نمایم. امید است ضمن رعایت نکات بهداشتی و همکاری با حافظان امنیت و سلامت ایام خوب و خوشی را در کنار خانواده سپری نمای ید . از درگاه ایزد منان سالی سرشار از برکت ، سعادت و نیکبختی توأم با سلامتی و تندرستی را برای همگان مسئلت می نمایم.

   فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان

            سرهنگ فرهاد آراوند

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه