دوشنبه, 11 مهر 1401 - Monday, 03 October 2022

سخن مردم"رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دشتستان با بیان اینکه ، چهارشنبه آخر امسال با سالهای دیگر متفاوت میباشد ؛اظهار کرد: با شیوع بیماری کرونا در کشور؛  تمام تمهیدات و تجهیزات کشور صرف کنترل و پیشگیری از ویروس کرونا شده است.

خویش دوست

به گزارش سخن مردم"رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دشتستان با بیان اینکه ، چهارشنبه آخر امسال با سالهای دیگر متفاوت می باشد ؛اظهار کرد: با شیوع بیماری کرونا در کشور؛  تمام تمهیدات و تجهیزات کشور صرف کنترل و پیشگیری از ویروس کرونا شده است و نیروهای بخش  بهداشت و درمان با تلاشهای شبانه روزی خود نقش مهمی در پیشگیری و درمان بیماران داشته اند و با برگزاری چهارشنبه سوری مبارزه با کرونا را تضعیف نکنیم .
ماریا خویش دوست تصریح کرد: هر گونه تجمعات و جشن چهارشنبه سوری میتواند عامل انتشار ویروس در جامعه شود و در صورت بروز حوادث با اشغال کردن تختهای بیمارستانی بار مضاعفی بر دوش درمان و پرستاران می گذاریم.
خویش دوست توصیه کرد: چهارشنبه سوری امسال  با ماندن در خانه از ویروس کرونا در امان می مانیم و با رعایت کردن اصول بهداشتی و تغییر سبک زندگی همگام با حوزه بهداشت و درمان در کنترل ویروس کرونا کوشا هستیم .
این مقام مسئول بیان کرد: تمام نیروهای امدادی و امبولانس ها سطح شهرستان به صورت اماده باش هستند تا در صورت بروز حادثه ای سریعا مصدومین را به اولین مرکز درمانی برسانند.
 رییس شبکه بهداشت ودرمان دشتستان خاطر نشان کرد: بخش اورژانس  بیمارستات گنجی از بخش اورژانس بیماران مشکوک به کرونا مجزا می باشد و به مصدومین احتمالی چهارشنبه سوری د ر  بخش مجزا خدمات درمانی ارائه میشود.
ماریا خویش دوست از مردم شریف دشتستان خواست مانند همیشه  که یاری رسان  بخش بهداشت ودرمان در تمامی برهه های زمانی بوده اند ، هم اکنون نیز  برای کاهش آسیب های چهارشنبه سوری با ماندن در  خانه  و مشارکت در شادی های فرزندانتان همیشه نظاره گر خنده آنها باشید .
ماریا خویش دوست با توصیه به والدین گفت: والدین نقش مهمی در پیشگیری از حوادث دارند؛ آنان با نظارت مستقیم بر نوجوانان هم در حین خرید وسایل كم خطر و هم در زمان استفاده از مواد محترقه، ‌می توانند تا حد زيادي از بروز حوادث احتمالی بکاهند و کودکان و نوجوانان خود را از خطرات و پیامدهای بازی کردن با آتش، ترقه و مواد محترقه آگاه کنند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه