شنبه, 09 مهر 1401 - Friday, 30 September 2022

سخن مردم" نیروهای انقلابی و جهادی شهید احمد زارعی از ابتدای بحران کرونا در کنار دیگر مسئولان هستند.

3e 1

به گزارش سخن مردم" آقای موسوی با بیان اینکه بسیج لشکر مخلص خداست افزود: گروه‌های جهادی ازنیروی انقلابی تا بسیج خط مقدم مبارزه با کرونا هستند.

در پی شیوع ویروس کرونا در اغلب استان‌های کشور،شهرها، گروه‌های جهادی و نیروهای مقاومت بسیج پابه‌پای مسئولان به صورت خودجوش وارد میدان شدند تا با ویروس کرونا مقابله کنند.

ایشان درادامه اظهارداشت:نیروهای انقلابی و جهادی شهید احمد زارعی از ابتدای بحران کرونا در کنار دیگر مسئولان در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند.

وی تصریح نمود:از همان ابتدای ورود این ویروس بودکه نیروهای انقلابی و گروه جهادی شهید احمد زارعی هم خودجوش برای سلامت مردم دست به کار شدند و با در نظر گرفتن اهمیت موضوع آمدند تا بار دیگر روحیه جهادی و فرهنگ بسیجی را برای نسل امروز معنا کنند.

این گروه‌ها که شبانه‌روز پای کار هستند ودر امر پاکسازی، گندزدایی و ضدعفونی محیط شهری به یک ستون اصلی و تأثیرگذار تبدیل شده‌اند، وبه‌منظور حفظ سلامتی شهروندان در کنار مردم حضور دارند

این گروه‌ها؛ پاکسازی، ضدعفونی اماکن عمومی، مساجد و معابر پرتردد را در اولویت خود قرار داده‌اند؛ به‌گونه‌ای که سهم مؤثری در مهار کرونا بر عهده دارند.

سید هاشم موسوی رئیس شورای فرهنگ عمومی بخش بوشکان درپایان گفت:لذا طبق سنت حسنه ( من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق ) از همه این عزیزان تشکر کرده و از خدای مهربان صحت و سلامتی برایشان آرزو می کنم .

3e 2

3e 3

3e 4

3e 5

3e 6

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه