پنج شنبه, 10 آذر 1401 - Thursday, 01 December 2022

سخن مردم : روز سه شنبه 13 اسفند ماه جناب آقای بنافی با سرکارخانم هوایی ریاست محترم مسکن و شهرسازی برازجان دیدار و گفتگوکرد.

2000

به گزارش سخن مردم : آقای بنافی رییس شورای اسلامی در مورد مشکلات مسکن خانوارهای بی بضاعت تحت پوشش بهزیستی پیشنهادهایی ارائه نمود آقای بنافی گفت اگر مسکن و شهرسازی زمین در اختیار بهزیستی برازجان قرار دهد جناب آقای انصاری می تواند خیرین را جذب نموده تا بتوانند مسکن برای خانواده های معلولین بسازنند آقای بنافی نماینده مردم در شورای اسلامی افزود خانواده های زیادی داریم که متاسفانه بخاطر مسائل اقتصادی توان خرید زمین یا مسکن را ندارند باید دولت در این زمینه کمک نماید.

در این دیدار سرکار خانم هوایی قول مساعد داده در این مورد پیگیری از طریق استان انجام پذیرد ، در این دیدار یک ساعته خانم دهداری خواهر شهید والامقام حضور داشت خانم دهداری که خود زیر نظر بهزیستی و خواهر شهید می باشد و از فعالان اجتماعی و دلسوزان این شهر است فاقد زمین و مسکن می باشد و اعلام نمود حاضر است با مسکن و شهرسازی جهت پیشرفت کارها همکاری نماید.

خانم هوایی که خود یکی از دلسوزان و زحمتکشان در امرمسکن می باشد از جلسه مشترک با ریاست محترم شورا استقبال کرده و قول همکاری و مساعت با اداره بهزیستی را در دستور کار خود قرار داد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

دیدگاه‌ها  

0 #1 شبانکاره 1398-12-20 08:48
سلام و درود بر خانم مهندس هوائی دلسوز و فعال
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه