یکشنبه, 13 آذر 1401 - Sunday, 04 December 2022

سخن مردم: مدیر آموزش و پرورش دشتستان گفت: همه مدیران و معلمان نسبت به آموزش دانش آموزان و اولیا در خصوص مسائل بهداشتی و پیشگیری از بیماری کرونا از طریق فضای مجازی اقدام نمایند.

WhatsApp Image 2020 02 24 at 03.38.35

به گزارش سخن مردمبه نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان دشتستان، سیدحسن لواسانی فرد صبح امروز در جلسه رسیدگی به وضعیت بهداشت مدارس برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در محل دفتر مدیریت اظهار داشت: در این ایام تعطیل همه مدیران باید در محیط آموزشی حضور و در دسترس باشند.

وی گفت: تمامی مدارس باید اقلام بهداشتی و مواد ضد غفونی کننده را با کمک انجمن اولیا و مربیان تهیه و نسبت به ضد عفونی نمودن مدرسه و کلاس های درس اقدام نمایند.

لواسانی فرد تصریح کرد: مدیران تصاویر مربوط به اقدامات عملی در راستای ضد عفونی نمودن مدرسه و راهکارهای ابتکاری خود در خصوص پیشگیری از بیماری کرونا را از طریق فضای مجازی به اطلاع اولیا برسانند.

مدیر آموزش و پرورش دشتستان گفت: در مدارس روستای و کم برخوردار با کمک دهیاری ها، شورای اسلامی روستا و خانه های بهداشت، اقدامات لازم بهداشتی در رابطه با ضد عفونی نمودن مدارس صورت گیرد.

وی افزود: حداکثر تا روز جمعه نهم اسفند همه مدارس باید نسبت به شستشو و ضد عفونی نمودن تمامی کلاس ها، سرویس های بهداشتی، آزمایشگاه و سایر اتاق های مدرسه و همچنین کلیه تجهیزات اقدام نمایند و گزارشات مصور فعالیت های خود را در اختیار اولیا دانش آموزان قرار دهند.

مدیر آموزش و پرورش دشتستان تاکید نمود: همه مدیران و معلمان در این روزهای تعطیلی نسبت به آموزش دانش آموزان و اولیا در خصوص مسائل بهداشتی و پیشگیری از بیماری کرونا از طریق فضای مجازی اقدام نمایند.

لواسانی فرد گفت: اکیپ های از مدیریت متبوع، نظارت بر فعالیت های پیشگیرانه و بهداشتی مدارس را بر عهده خواهد داشت و با حضور در مدارس وضعیت بهداشت مدارس را مورد ارزیابی قرار می دهند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه