یکشنبه, 03 مهر 1401 - Sunday, 25 September 2022

به گزارش سخن مردم: به نقل از روابط عمومي دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، صبح امروز دوشنبه، دکتر ابراهیم رضایی نماینده منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی منطقه دشتستان با آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر دیدار کرد.

khabar5129898 3

آیت الله صفایی بوشهری در این نشست ضمن تبریک انتخاب ایشان به نمایندگی مردم شریف، عزیز و بزرگوار منطقه دشتستان در مجلس شورای اسلامی و آروزی موفقیت برای ایشان، به تشریح نقش مهم مجلس شورای اسلامی پرداخته و تأکید نمود: مجلس شورای اسلامی از مولفه های قدرت انقلاب اسلامی ایران است و باید مجلس قوی تشکیل شود و با انتخاب هایی که در این دوره صورت گرفته، امید بسیار زیادی است که مجلس تراز انقلاب اسلامی تحقق بپذیرد.

وی با اشاره به شاخص های یک نماینده مجلس تراز انقلاب اسلامی، افزود: یک نماینده تراز نظام جمهوری اسلامی باید بایمان، باتقوا، ولایتمدار، انقلابی، مردمی، عدالت خواه، شجاع، کارآمد، اندیشه ورز، استعمار ستیز و استکبار ستیز و به دور از تجمل گرایی باشد.

آیت الله صفایی بوشهری بر ظرفیت های بالای استان بوشهر تاکید داشته و درخواست نمود که نمایندگان و مسئولان استان در یک فضای پر از وحدت و خدمت به مردم عزیز بر اساس اندیشه های مقام معظم رهبری به توسعه و پیشرفت استان بر اساس دانش روز تلاش کنند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: امید داریم با حضور شما و دیگر نمایندگان منتخب مردم استان، توسعه و پیشرفت استان با ضریب بالاتری انجام گیرد.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه منطقه دشتستان منطقه بسیار مهمی برای استان بوشهر است، اظهار داشت: منطقه دشتستان بعد از انقلاب رشد و پیشرفت داشته اما این پیشرفت، لازم و درخور آن مردم عزیز نبوده و امید داریم با حضور شما این رشد و پیشرفت، ایجاد و تسریع پیدا کند.

khabar5129898 4

نماینده منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی منطقه دشتستان نیز در ابتدای این نشست ضمن تشکر و قدردانی از آیت الله صفایی بوشهری، اظهار امیدواری کرد که با هماهنگی لازم با دیگر نمایندگان استان در مجلس، پیشرفت لازم برای نظام و استان بوشهر صورت گیرد.

دکتر ابراهیم رضایی اظهار داشت: ما در مسیر تحقق اندیشه های مقام معظم رهبری و ایجاد مجلس شورای اسلامی تراز انقلاب اسلامی هستیم و در استان حول محور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در مسیر پیشرفت و توسعه و تحقق اندیشه های مقام معظم رهبری گام خواهیم برداشت.

وی در ادامه پیشنهاد نمود که مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، حول محور نماینده ولی فقیه در استان بوشهر شکل گیرد و در راه منویات مقام معظم رهبری اقدامات لازم را انجام دهند.

khabar5129898 1

khabar5129898 2

khabar5129898 3

khabar5129898 5

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه