دوشنبه, 10 آذر 1399 - Monday, 30 November 2020


سخن مردم"با حضور منتخبین دانش آموزان شهرستانها و مناطق استان بوشهر دهمین دوره انتخابات مجلس دانش آموزی و شورای دانش آموزی استان با حضور ناظر کشوری در سالن کانون فرهنگی تربیتی کوثر شهرستان بوشهر برگزار شد .

637164956540693402

به گزارش سخن مردم"محمود حسنی توابع رئیس سازمان دانش آموزی استان بوشهر شوراهای دانش آموزی و مجلس دانش آموزی را بستری برای حضور موثر دانش آموزان در عرصه های سیاسی و اجتماعی در آینده عنوان کرد و اظهار داشت : شوراهای دانش آموزی بازوی اجرایی مدارس هستند و مدیران و مربیان از شوراها در فعالیت های دانش آموزی بهره ببرند .

رئیس سازمان دانش آموزی استان بوشهر گفت: در انتخابات مجمع عمومی که با حضور 120 نفر از اعضای شوراهای دانش آموزی تشکیل می شود، 7 دانش آموز پسر و 7 دانش آموز دختر با آرا اعضا مجمع به عنوان اعضا شورای دانش آموزی استان انتخاب می شوند

محمودحسنی تصریح نمود : هیات رئیسه 6 نفره این شورا، به عنوان مشاور مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز منصوب می شوند.

او گفت : 14 عضو شورای دانش آموزی استان و 36 رئیس شورای دانش آموزی شهرستان ها و مناطق، نخستین پارلمان دانش آموزی ( مجمع مشورتی) را تشکیل می دهند.

حسنی توابع اضافه کرد: همچنین در این مجمع، 2 نماینده استان در مجلس دانش آموزی نیز انتخاب می شوند.

در پایان پس از رای گیری :

نماینده منتخب استان بوشهر در دهمین دوره مجلس دانش آموزی

بردیا صغیری پایه دهم از بوشهر مدرسه شاهد با 12 رای و کیمیا غلامی پایه تحصیلی دهم مدرسه نمونه دولتی گناوه با 12 رای منتخب استان بوشهرشدند .

اسامی اعضای دهمین دوره شوراهای دانش آموزی استان بوشهر پسران نیز به ترتیب آراء

1- امیر اسکندر اسکندری پایه تحصیلی یازدهم از کنگان رئیس

2- بردیا صغیری پایه دهم بوشهر نایب رئیس

3- محمد قاسمی پایه نهم دشتستان منشی

4- محمد رضا تنو پایه نهم دیر عضو شورا

5 – ابوالفضل زارعی پایه نهم دشتستان عضو شورا

6- علیرضا حاجی پور پایه دهم آب پخش عضو شورا

7- مهدی سازگار پایه دهم شبانکاره عضو شورا

8- علی ایرج پور پایه دهم از سعدآباد علی البدل

9- حمید رضا بیژنی پایه دهم از گناوه علی البدل

اسامی اعضای دهمین دوره شوراهای دانش آموزی استان بوشهردختران به ترتیب آراء

1- کیمیا غلامی پایه تحصیلی دهم از گناوه رئیس

2- فاطمه گرمسیری پایه نهم دشتستان نایب رئیس

3- ریحانه دشتی فرد پایه دهم بوشهر منشی

4- حنانه صمصامی منفرد پایه نهم از جم عضو شورا

5- مهتاب بوستانی پایه دهم از دشتستان عضو شورا

6- آناهیتا ابوالفتحی پایه دهم دشتستان عضو شورا

7- شقایق صداقت پایه دهم از تنگستان عضو شورا

8- سارا یگانه پایه دهم از کنگان علی البدل

9 نرجس خواجه گیری پایه دهم از گناوه علی البدل

انتخاب شدند .

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه