یکشنبه, 03 مهر 1401 - Sunday, 25 September 2022

سخن مردم"/  معاون عمرانی استاندار بوشهر در دفتر نشریه مردم جنوب گفت: ارتباط ما با رسانه ها باید بسیار خوب باشد زیرا این ارتباط مفید به نفع ما و نظام است.

IMG 8307

دکترمهرداد ستوده معاون عمرانی استانداری بوشهر که جهت شرکت در جلسه شورای اداری شهرستان دشتستان و همچنین بازدید از پروژه های عمرانی به این شهرستان سفر کرده بود درادامه به همراه حمید بردستانی، مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری، سید موسی موسوی، مدیرکل دفتر فنی استانداری، جهانگیر دهقانی، مدیرکل بحران استانداری، شعبانی، مشاور حوزه عمرانی مسئول پیگیری های ویژه و مهرداد حاجب فرد، مسئول دفتر معاون استاندار،ضمن تقدیر از تلاشهای اصحاب رسانه با مدیر مسئول نشریه مردم جنوب و هیئت تحریریه دیدارو گفتگو کرد

IMG 8309

اسماء بوستانی:به گزارش سخن مردم" ، مهرداد ستوده با اعلام اینکه سالن همایشات ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ نفری برازجان توسط شهرداری تا هفته دولت سال ۹۹ افتتاح خواهد شد اظهار کرد: در این خصوص اعتبارات مورد نیاز را به شهرداری داده و آن را حمایت می کنیم تا انشاالله هفته دولت سال ۹۹ این پروژه مهم افتتاح شود.

ستوده با اشاره به ساماندهی ورودی های شهر برازجان بیان کرد: ورودی برازجان از سمت اهرم و شیراز برآورد مالی شده است و پیگیر ساماندهی آن هستیم.

وی با اعلام اینکه دنبال مسائل سیاسی نیستم ادامه داد: فقط کار، فعالیت، و عملکرد مسئولین برایم مهم است.

IMG 8328

معاون عمرانی استاندار خاطرنشان کرد: جاده نخیلات آبپخش را در دهه فجر افتتاح خواهیم کرد، امروز نیز ناظر کلیه پروژه های دشتستان بودم تا بتوانم مسئولیت خود را به خوبی انجام دهم و در پایان مدیریتم شرمنده مردم نباشم.

IMG 8346

وی با توجه به پیگیری های مدیر مسئول نشریه مردم جنوب در خصوص آرامستان برازجان بیان کرد: چندین مکان مناسب باید دیده و پیشنهاد شود ما نیز از این مکان ها بازدید کرده و به دلیل کمبود مکان در آرامستان فعلی و مشکلات آرامستان 2 و 1 مکانی را برای آرامستان شهر برازجان در نظر خواهیم گرفت.

 دكتر ستوده افزودند؛ آب شيرين كن هاي سعدآباد وحدتيه آبپخش و دالكي در سال آينده به بهره برداري مي رسد و برازجان در حال انجام مناقصه مي باشد.

وی افزود: سایت پسماند شهرداری برازجان اولین سایت مکانیزه استان است، گذر شریعتی این شهر نیزدرمرحله بازگشایی و زیرسازی آن شروع شده است.
وی پروژه های فعال دشتستان را به این صورت اعلام کرد: بیمارستان ۱۷ شهریور، سددالکی، کلینیک درمانی، پانسیون پزشکان و بسیاری از پروژه های مهم دیگرهستند.

درادامه مدیرمسئول نشریه مردم جنوب ضمن خوش آمد گویی به معاون عمرانی استاندار وهیئت همراه با بیان اینکه این نشریه با رویکرد مردمی در خدمت مردم و مسئولین است اظهار کرد: نشریات مکتوب مدتی است با مشکلاتی روبرو شده اند که می طلبد مسئولین استانی در این خصوص حامی  این رسانه ها  باشند.

IMG 8310

حبیب قاسمی با اشاره به مشکلات شهروندان در اجرای مراسمات فرهنگی افزود: حق مردم این شهر است که در سالن مناسب برنامه های فرهنگی خود را اجرا کنند، از مجموعه استانداری خواستارم در تسریع این پروژه به شهرداری کمک کنند تا هر چه زودتر شاهد افتتاح این پروژه ارزشمند باشیم.

قاسمی با بیان مشکلات خیایان های این شهر عنوان کرد: با توجه به بزرگ بودن شهر برازجان و به نوعی مادر بودن این شهر در شهرستان انتظار می رود بسیاری از خیابان ها که مشکل تردد دارند بازسازی شوند که در این خصوص شهرداری زحمات زیادی را متقبل شده است اما به بودجه بیشتری جهت رفع این مشکلات نیازمند است.

وی با بیان مشکلات مردم در خصوص دفن اموات خود در آرامستانی که فاقد مکان دفن است افزود: این مشکل بسیار بزرگی برای مردم است، با توجه به مشکلاتی که در آرامستان 2 و 1 وجود دارد می طلبد که مسئولین در فکر مکان دیگری برای دفن اموات باشند.

IMG 8331

IMG 8319

مدیر مسئول هفته نامه مردم جنوب با اشاره به مشکلات ورودی های شهر برازجان خواستار اصلاح آنها شدودرادامه گفت:حضور شما در دفتر نشریات قوت قلبی است که باعث می شود همراه بودن دولت با رسانه ها را درک کنیم. اگر ارتباط روابط عمومی ها با نشریات بیشتر شود مسئولین می توانند فعالیت های خود را در رسانه ها پوشش دهند تا شهروندان متوجه عملکرد خوب مسئولین باشند.

IMG 83661

IMG 8370

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه