شنبه, 09 مهر 1401 - Friday, 30 September 2022

سخن مردم"اقدام شجاعانه و بهنگام فرزندان انقلابی ملت ایران بویژه سردار حاجی زاده در نیروی هوافضای سپاه پاسداران گفت: سیلی محکمی و سختی به آمریکا زدند و دو پایگاه مهم بین الاسد و اربیل را در هم کوبیدند ارج می نهیم

آئین عبادی سیاسی نماز جمعه برازجان توسط حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا شیخی امام جمعه موقت شهرستان اقامه شد

sheikhi

به گزارش سخن مردم"حجت الاسلام شیخی ضمن عرض تسلیت به مناسبت رحلت یار امام و رهبری حضرت آیت ا... رسولی محلاتی به سوابق ایشان اشاره نمود: ایشان رئیس شورای سیاستگزاری ائمه جمعه کشور، نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را در کارنامه خود داشته و صاحب تالیفات زیادی نیز می باشد .

وی درادامه به اقدام شجاعانه و بهنگام فرزندان انقلابی ملت ایران بویژه سردار حاجی زاده در نیروی هوافضای سپاه پاسداران گفت: سیلی محکمی و سختی به آمریکا زدند و دو پایگاه مهم بین الاسد و اربیل را در هم کوبیدند ارج می نهیم و درود می فرستیم به روح مطهر جمیع شهدای گرانقدر از جمله سرداران سلیمانی، پارسا و حسن طهرانی مقدم پدر موشکی ایران .

این سیلی محکم در حالی است که طی 80 سال اخیر ( به جز امپراطوری ژاپن که در سال 1941 یکی از بنادر مهم آمریکا را در جنگ جهانی دوم هدف حمله خود قرار داد ) حتی ابرقدرتی مانند شوروی سابق جرات حمله به پایگاه های آمریکا نداشته است .

نکته مهم اینکه در حمله فوق تعداد کشته ها و میزان خسارت ها ملاک نیست، مهمتر از هر چیز شکستن ابهت پوشالی آمریکا و توخالی بودن هیبت دروغین او در پیش چشم جهانیان و دوستان منطقه ای و بین المللی ایالات متحده است .

نکته مهم دیگر عقب نشینی ذلت بار ترامپ در نطق چهارشنبه شب خود حکایت از این دارد : دشمن مانند سگی است که اگر در مقابلش عقب بنشینی جلو می آید و حمله می کند و آسیب می رساند، لیکن اگر سنگ به دست بگیری و به سمتش حمله کنی فرار را بر قرار ترجیح می دهد .

امام جمعه موقت برازجان تصریح نمود:همین جا از اقدام تحسین برانگیز مجلس شورای اسلامی و شورای محترم نگهبان در تصویب و تائید طرح سه فوریتی تروریست خواندن ارتش و وزارت دفاع آمریکا و نهادهای وابسته تقدیر می نمائیم .

همچنین اقدام دولت مبنی بر برداشتن گام پنجم و نهایی کاهش تعهدات هسته ای و رفع همه محدودیت ها را ارج می نهیم .

اما جریانی که قلب همه ملت شریف ایران را جریحه دار نمود اما در عین حال باعث وحدت، بیداری و اینکه جان تازه ای به درخت تنومند انقلاب بخشید ،ترور ناجوانمردانه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و یارانش بود .

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با مردم شهر مقدس قم به خوبی ویژگی های شهید والامقام سردار حاج قاسم سلیمانی را برشمردند و فرمودند :

اولا" شهید سلیمانی هم شجاع بود هم با تدبیر ، بعضی ها شجاعت دارند ولی عقل و تدبیر ندارند و برخی تدبیر دارند ولی جگر عمل ندارند . این ابزار شجاعت و تدبیر را برای خدا خرج می کرد، از همه اینها بالاتر اخلاص او بود، اخلاص خیلی مهم است . ماها باید در خودمان اخلاص را تمرین کنیم .

او هم یک فرمانده جنگ آور مسلط در عرصه نظامی بود و هم به شدت مراقب حدود شرعی بود . شهید سلیمانی به دهان خطر می رفت ولی مراقب جان سربازان و همکارانش بود و در جلسه ای که ما غالبا" با مسئولین مختلف داشتیم گوشه ای می نشست که دیده نمی شد .

وی از مردم شهیدپرور و ولایت مدار، مسئولین ادارات و ارگانها، کارمندان و کارگران، نیروهای نظامی و انتظامی، روحانیت معظم، هیئت های مذهبی، بسیجیان، اصناف و بازاریان به جهت شرکت گسترده در مراسمات گرامیداشت یاد و خاطره شهید عزیز سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همراهان تقدیر و تشکر می کنم.

امام جمعه موقت برازجان درپایان به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)به ذکر مصیبت ومرثیه خوانی پرداخت.

.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه