شنبه, 09 مهر 1401 - Friday, 30 September 2022

 

سخن مردم"سخن گفتن از مردی که تمام عمر خود را در گمنامی و مجاهدت‌های خاموش گذرانده به یقین کار آسانی نیست، سال‌ها باید بگذرد

به گزارش سخن مردم :رئیس واعضای شورای اسلامی شهربرازجان با انتشار پیامی شهادت سردارسپهبد قاسم سلیمانی راتسلیت گفتند.

در این پیام آمده است:

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ ۖ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ ۖ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا ﴿٢٣ احزاب﴾

از مؤمنان مردانی هستند که به آنچه با خدا بر آن پیمان بستند و آن ثبات قدم و دفاع از حق تا نثار جان بود صادقانه وفا کردند، برخی از آنان پیمانشان را به انجام رساندند و به شرف شهادت نایل شدند و برخی از آنان شهادت را انتظار می برند و هیچ تغییر و تبدیلی در پیمانشان نداده اند.

IMG 20191003 WA0406 350x350

خبر تلخ و ناراحت کننده ترور سردار سرافراز ایران و اسلام حاج قاسم سلیمانی توسط دولت آمریکا باعث ناراحتی و تکدر خاطر مردم شریف و شهید پرور ایران شد.

سخن گفتن از مردی که تمام عمر خود را در گمنامی و مجاهدت‌های خاموش گذرانده به یقین کار آسانی نیست، سال‌ها باید بگذرد تا کسانی پیدا شوند و بتوانند برخی از نقاط ناشناخته کارنامه درخشان این مجاهد نستوه را برای افکار عمومی آشکار کنند تا شاید از آن طریق بهتر بدانیم حقایق پنهان از مجاهدت‌های این فرمانده دلیر و شجاع سپاه اسلام را درک کنیم.

سردار

با این وصف شهادت پاداش انسان‌های بزرگی چون حاج قاسم سلیمانی است کسی که نمونه واقعی جهاد فی سبیل الله بود و خداوند مهربان نیز مزد تلاش چهل ساله اش را شهادت قرار داد.

قاسم سلیمانی قهرمان ملى مردم ایران و الگوی تمامی جوانان و عاشقان انقلاب و رهبر بوده و خواهد بود.

سردار سرافرازی که در راه خدمت به اسلام، وطن، مردم، و مظلومین آرام و قرار نداشت و بارها تا مرز شهادت پیش رفت و سرانجام در طلوع بامداد سیزدهم دیماه ۱۳۹۸ جان خویش را بر سر عهد با پروردگارش فدا کرد.

اعضای شورای اسلامی شهربرازجان ضمن محکوم نمودن این اقدام تروریستی ایالات متحده آمریکا ،شهادت غیر قابل جبران سردار سرلشکر سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به همه آزادگان جهان و ملت سرافراز ایران اسلامی، رهبر معظم انقلاب، و خانواده گرامی ایشان تبریک و تسلیت عرض می نماید و صبر جمیل همگان را از درگاه خداوند رحمان مسالت می نماید.

رئیس واعضای شورای اسلامی شهربرازجان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه