یکشنبه, 13 آذر 1401 - Sunday, 04 December 2022

سخن مردم"همایش هم اندیشی متولیان ومجریان گشت های رضویون بسیج با حضورفرمانده سپاه استان سردار رزمجوودیگر مسئولین در سالن پژوهش سرای متقین برازجان  برگزار شد.

به گزارش سخن مردم"این همایش صبح روز یکشنبه 3آذرماه  با حضورفرمانده سپاه استان سردار رزمجو ، فرمانده سپاه شهرستان سرهنگ غلامپور،فرماندار دشتستان، امام جمعه شهر برازجان، ائمه جمعه شهرستان، معاون سیاسی فرماندار ، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر برازجان، بخشداران ، فرماندهان انتظامی و سپاه جوادالائمه دشتستان ، فرماندهان کلانتری و گردان بیت المقدس و بسیجیان، شهرداران ، شوراهای اسلامی و دهیاران شهرستان دشتستان در سالن پژوهش سرای متقین برازجان  برگزار شد.

IMG 0502IMG 0507IMG 0508IMG 0506IMG 0503IMG 0534IMG 0529IMG 0524

IMG 0545

سرداررزمجو:پیشرفت های دولت در سایه چتر امنیت انجام می شود

فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر در همایش هم اندیشی متولیان و مجریان گشت های رضویون بسیج در پژوهش سرای متقین شهر برازجان گفت: پیشرفت های دولت در سایه چتر امنیت انجام می شود.

سردار علی رزمجو اظهار کرد: پرداختن به قلمرو امنیت و حوزه‌های امنیتی در کشور‌های مختلف دنیا بخصوص در نظام جمهوری اسلامی ایران و ارتباط آن با مباحث سیاسی، داخلی و دفاعی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی افزود: در کشور ما نیروهای بسیج و سپاه در کنار دستگاه‌های امنیتی مثل نیروی انتظامی و سربازان گمنام امام زمان (عج) نقش مهمی را در زمینه امنیت ایفا می‌کنند.

این مقام مسئول اذعان کرد: ما لازم است فضایی را برای مردم ایجاد کنیم که بتونند با آرامش و امنیت در کمال استقلال و آزادی در آن زندگی کنند.

امنیت داخلی یک کشور، استان، شهرستان و روستا‌ها در برگیرنده حفظ و توسعه منافع حیاتی مردم آن مجموعه است و یکی از ارزش‌های یک ملت و دولت به شمار می‌رود.

پیشرفت‌های دولت زیر سایه چتر امنیت بوده، بنابراین در درون یک حاکمیت امنیت بسیار ارزشمند است که باید برای ثبات و پایداری جامعه و بقای کشور آن را در سطح قابل قبولی برقرار کرد.

امنیت عمومی جامعه یکی از بارزترین و بستر ساز‌ترین وجوه بالندگی یک اجتماع بوده که در توسعه و ثبات جامعه اثرگذار است.

بدون شک بسیج متشکل از اقشارمختلف مردم بوده که در چهل سال انقلاب اسلامی، در کنار نیرو‌های امنیتی و انتظامی، وظیفه برقراری امنیت در مقیاس جهانی را برای ما به ارمغان آورده و کارنامه درخشان و برجسته‌ای را به دست آورده است.

بسیج یک مدل حرکت سازمان یافته مردمی با انگیزه‌های مبتنی بر ارزش‌های الهی، با ویژگی‌های ایثار، فداکاری، شهادت طلبی و ولایت مداری، همواره خودش را در صحنه‌های سخت دفاع از انقلاب اسلامی آماده نگه داشته است.

ما در انقلاب اسلامی شرارت ها، آشوب‌ها و اغتشاشات بسیاری را پشت سر گذاشتیم و در حوادث اخیر نیز شاهد حضور بسیجیان در کنار دیگر نیرو‌های امنیتی و انتظامی بودیم و همین حضور و همراهی بسیجیان در صحنه باعث شد تا این آشوب نیز در نطفه خفه شود.

این اتفاق اخیر یک فتنه جهانی بود که ختم به خیر شد و با وحدت و همدلی مردم و مسئولین در کنار هم، نوزاد تازه متولد شده این فتنه، سرنگون و نابود شد.

هدایت‌های پیامبرگونه رهبرمعظم انقلاب برکفر جهانی غلبه پیدا کرد و پیروزی اقتدار آفرین دیگری برمجموعه انقلاب اسلامی در تاریخ انقلاب و دنیا ثبت شد.

دشمن که خیلی به این سناریو امیدوار بود، با حضورنیرو‌های انتظامی و امنیتی و همراهی بسیجیان سلحشور و اینکه مردم صفوف خود را از آشوب گران جدا کردند، با شکست روبرو شد.

فشار حداکثری دشمن با زایمان کردن زودرس این حرکت روبرو شد و شکست خورد.

گشت بسیجی محله محور با نام گشت رضویون با هماهنگی و همکاری نیروی انتظامی و ارگان‌های امنیتی و قوه قضائیه در سطح کشور برگزار می‌شود.

در واقع گشت رضویون با هدف کمک به مجموعه‌های انتظامی و امنیتی در برقراری امنیت و آرامش در سطح جامعه پایه ریزی شده و بسیجیان ما در قالب این طرح، با قدرت و شجاعت انجام وظیفه می‌کنند.

IMG 0531IMG 0528IMG 0525IMG 0536IMG 0539IMG 0538IMG 0513IMG 0512IMG 0515IMG 0517IMG 0526IMG 0518IMG 0519IMG 0521IMG 0533IMG 0527IMG 0523

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه