یکشنبه, 06 آذر 1401 - Sunday, 27 November 2022

سخن مردم : سرهنگ پاسدار نعمت اله غلامپور با بیان اینکه تکریم خانواده شهدا موجب استحکام و پایداری انقلاب و نظام می‌شود، گفت: خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن ملت و انقلاب و نظام دارند.

2516533 601

به گزارش سخن مردم ، فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) دشتستان در اولین روز از هفته مبارک بسیج، به همراه امام جمعه شهر برازجان، فرماندار و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دشتستان، از خانواده شهیدان بهبهانی و زمانی سرکشی کردند.

نعمت اله غلامپور در این دیدار، با بیان اینکه شهادت والاترین توفیقی است که نصیب شهدا شده، گفت: همه ملت ایران زندگی مادی و معنوی خود را مدیون خون شهدا و ایثار جانبازان انقلاب اسلامی هستند.

او با بیان اینکه تکریم خانواده شهدا موجب استحکام و پایداری انقلاب و نظام می‌شود، اظهار کرد: خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن ملت و انقلاب و نظام دارند.

حجت الاسلام مصلح امام جمعه شهر برازجان نیز، دیدار و سرکشی مسئولان از خانواده شهدا را یک وظیفه و یک توفیق الهی دانست و اضافه کرد: عزت، امنیت و اقتدار این مرزوبوم در جهان دستاورد مجاهدت‌ها و رشادت‌های شهدا و صبر و استقامت خانواده‌های سرافراز شاهد و ایثارگر است.

رئیس بنیاد شهرستان دشتستان اطاعت محض از ولایت فقیه و استکبارستیزی را در رأس وصایای شهدا دانست و بیان کرد: خانواده شهدا فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آن‌ها نیاز داشت درراه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی‌پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.

فرماندار شهرستان دشتستان نیز در این دیدار، عنوان کرد: تکریم و تعظیم شعائر انقلاب اسلامی و ارزش‌های دفاع مقدس بر همگان واجب است و مسئولان باید دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه