شنبه, 09 مهر 1401 - Friday, 30 September 2022

 

سخن مردم"رئیس اداره آموزش و پروزش منطقه آب پخش با بیان اینکه یکی از مشکلات و کاستی های جامعه ما گریز از کتاب و پایین بودن سطح فرهنگ مطالعه است اظهارداشت: این نقیصه، ریشه ها و علت های مختلفی می تواند داشته باشد که شاید در رأس آنها عدم احساس ضرورت است.

IMG 20191103 WA0022

به گزارش سخن مردم": صبح امروز با حضور رئیس اداره آموزش و پرورش، بخشدار، امام جمعه، رئیس کتابخانه، شورای اسلامی آب پخش به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی جلسه ی در سالن کتاب خانه برگزار گردید.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش گفت: یکی از مشکلات و کاستی های جامعه ما گریز از کتاب و پایین بودن سطح فرهنگ مطالعه است. این نقیصه، ریشه ها و علت های مختلفی می تواند داشته باشد که شاید در رأس آنها عدم احساس ضرورت است.

IMG 20191103 WA0058

اکرم پاپری اظهار داشت: امروزه فرهنگ کتاب خوانی جای خود را از دست داده است و به نوعی می توان گفت که فضای مجازی گریبان گیر اکثریت مردم شده است. به نوعی که شاید بیشتر وقتمان را صرف فضاهای مجازی می کنیم.

پاپری بیان داشت: فرهنگ کتاب خوانی را می توان از بدو ورود دانش آموز به مدرسه شروع نماییم یا اولیاء دانش آموز بجای هدایای گران قیمت می توانند از کتاب های متنوعی به جهت استفاده فرزندان خود به آنها هدیه نمایند.

IMG 20191103 WA0033IMG 20191103 WA0041

وی عنوان کرد: امروز نمایشگاه های کتاب در شهر های مختلف با روش های گوناگونی مردم را جذب می کنند کی یکی از این روش ها همان تخفیف های ویژه می باشد.

این مقام مسئول تصریح کرد: تا وقتی انسان در وضعیت نیاز قرار نگیرد، در پی رفع آن نخواهد افتاد. اگر در پاسخ شبهه های اعتقادی و پرسش های سیاسی دربمانیم،و احساس کنیم از چرخه زمان و گردونه پرشتاب مسایل علمی و فکری جامعه عقب مانده ایم، نسبت به خلأ و نیاز آگاه می شویم و این می تواند شوق به مطالعه و کتابخوانی را در ما تقویت کند.روابط عمومی

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه