پنج شنبه, 10 آذر 1401 - Thursday, 01 December 2022

سخن مردم"زمین چمن مصنوعی روستای گزبلند با حضور مسئولین افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم دشتستان، نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی خطاب به پزشکان و بهورزان گفت: در ۲۴ ساعت از شبانه روز و با روحیه جهادی در خصوص خدمت به مردم تلاش کنید، پزشک روز خاصی ندارد و تمامی روزها متعلق به پزشک است زیرا در همه ایام به مداوای بیماران می پردازد.

IMG 0342

بر اساس این گزارش، محمدباقر سعادت در آیین افتتاح خانه بهداشت روستای عیسوند که ۶ شهریورماه برگزار شده بود افزود: در تلاش مجوز پانسیون پزشکان این مرکز هستم و امیدوارم بتوانیم در خصوص رفع نیازهای اهالی این روستا مفید و موثر واقع شده باشیم.

IMG 0433

سعادت در آیین افتتاح زمین چمن مصنوعی روستای گزبلند ضمن تبریک به ورزشکاران این روستا جهت افتتاح زمین چمن بیان داشت: با وجود فشارها و گرفتاری هایی که در این دولت وجود داشت و با توجه به فشارهای آمریکای جنایتکار که گرفتاری ها و تحریم های زیادی را برای ملت ایران به وجود آورد، اما خوشبختانه توانستیم در این دولت شاهد افتتاح پروژه های بسیار بزرگ و خوبی در استان بوشهر و شهرستان دشتستان باشیم.

IMG 0442IMG 0458

وی با بیان اینکه استقامت و استواری ملت ایران و ایستادگی آنان در مقابل تحریم ها مثال زدنی است افزود: در سطح شهرستان دشتستان شاهد افتتاح و کلنگ زنی پروژه های اساسی و بنیادی بسیار خوبی هستیم، پروژه های زیادی مانند این زمین چمن در سطح شهرستان افتتاح شده که می تواند باعث ایجاد تاثیرات مثبت در روحیه ورزشکاران شود.

وی افزود: با تمامی فشارها و تنگناها توانستم اعتبارات ملی بسیار خوبی در همه حوزه ها برای شهرستان دشتستان بگیرم، امیدوارم در آینده نه چندان دور شاهد افتتاح پروژه های بزرگتری در سطح شهرستان دشتستان، خصوصا روستاها باشیم.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه