جمعه, 10 تیر 1401 - Friday, 01 July 2022

سخن مردم" دهیار و اعضای شورای بنار آبشیرین طی مراسمی به مناسبت روز خبرنگار که ۲۲ مردادماه در ساختمان دهیاری روستای بنار آبشیرین برگزار شده بود از دو خبرنگار هم ولایتی خود تجلیل کردند.

1

به گزارش سخن مردم" دهیار روستای بنارآبشیرین ضمن برشمردن جایگاه خبرنگار در جامعه اظهار کرد: حرفه‌ ارجمند خبرنگاری در پرتو آزادگی، شجاعت، و سلامت‌ِ طبع خبرنگاران، شغلی شریف و خوشنام در عصر ارتباطات است و نگارندگان حقیقت‌جو و خستگی‌ناپذیرِ خبر، همچون پروانه‌ای بی‌پروا خود را بر آتش شمع حوادث زمانه می‌زنند و این آزادگی و بلندی همت، رمز محبوبیت این فن شریف است.

علیرضا بی باک با بیان سختی های شغل خبرنگاری بیان داشت: این شغل سختی های خاص خود را دارد و این قشر جهت پوشش عملکردهای دولت نقش بسیار موثری در جامعه ایفا کرده اند.

بی باک افزود: به پاس تقدیر از خبرنگاران همولایتی خودم( قاسم شجاعی و اسماء بوستانی) که در جهت پوشش اخبار این روستا همکاری های لازم را با مجموعه دهیاری و شورای اسلامی روستای بنار آبشیرین داشتند این آیین برگزار شد.

وی ادامه داد: ضمن تبریک مجدد به این دو بزرگوار توفیق روز افزون و بیش از پیش این دو عزیز را از درگاه ایزد منان خواستارم.

بر اساس این گزارش، در این آیین که با حضور دهیار سابق روستا برگزار شده بود، اعضای شورای روستای بنار آبشیرین نیز به نوبه خود این روز را به این دو خبرنگار تبریک گفتند و در پایان مراسم از آن ها تجلیل کردند.

2

3

4

5

6

7

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه